
Bluetooth Навушники TWS USAMS IA04 White (BHUIA02)
- В наявності
439 ₴
Bluetooth Навушники TWS USAMS IA04

Виконані в ергономічному дизайні із застосуванням матеріалів високої якості. Зручні у повсякденному використанні. Радують об'ємним 3D звучанням музичних композицій завдяки підключенню через Bluetooth 5.0
Ідеально підходить для використання на вулиці, у транспорті чи під час тренувань. Гарнітура йде в комплекті з чохлом для заряджання, завдяки чому їх зручно зберігати та заряджати.

Сумарна ємність акумулятора гарнітури 50 мАг, а чохла – 320 мАг. Можуть зберігати енергію за активного використання до 4 годин. Щоб повністю зарядити чохол та гарнітуру знадобиться близько 1 години. На екрані смартфона відображається підключення навушників та їх рівень заряду.

Завдяки вбудованому мікрофону можуть використовуватися не тільки для прослуховування музики, але й для прийому дзвінків та розмови. Дозволяють слухати музику на відстані від смартфона до 12 метрів. Конструкція навушників забезпечує комфортне використання. М'яко і щільно прилягають до вух і не випадають, тим самим забезпечуючи ідеальну посадку та комфортне використання протягом усього дня.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 25 mAh |
| Вага | 35 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Зарядний кейс | 320 mAh |
| Максимальна дальність зв'язку | до 10 м |
| Матеріал амбушюр | Пластик |
| Модель навушників | USAMS IA04 |
| Наявність мікрофона | Да |
| Розмір | 46,5 х 48,8 х 25 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | TWS+ |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Час зарядки | 1 рік |
| Час роботи | до 4 годин |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Чутливість | 112 дБ ± 3 дБ |
| Шумоподавлення | Да |
- Ціна: 439 ₴

