
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC9 Dazzling pulse Navy Blue
- В наявності
649 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC9 Dazzling pulse
Якщо у вас є потреба, щоб ритмічні треки супроводжували вас всюди, замовити акустичну колонку Hoco HC9 Dazzling pulse – правильне рішення. Глибокий звук на всіх частотах, сучасний набір опцій і стильний дизайн корпуса вразять навіть самих вимогливих покупців. Hoco HC9 Dazzling pulse – портативна акустика, яка ідеально доповнить відпочинок на природі або улюбленою мелодією робоче місце.

Особливості підключення
Підключення забезпечує інтерфейс Bluetooth, AUX (Mini-Jack 3.5 мм), USB. Модель Hoco HC9 Dazzling pulse – ідеальний варіант для телефону. Мається можливість відтворення з флешки, з microSD, з телефону (bluetooth). Живлення відбувається від акумулятора. Містка акумуляторна батарея гарантує тривалу роботу моделі .

Характеристики звукового оформлення Hoco HC9 Dazzling pulse Gray
Глибокий звук – головна характеристика будь-якої колонки. Формат акустики Hoco HC9 Dazzling pulse Gray — . RMS становить 10 Вт. Потужність за каналами 2 x 5 Вт.

Нюанси дизайну
Крім сучасного набору можливостей порадує і дизайн моделі. Корпус вироблений з надійного матеріалу пластик. Ведучий колір — срібний/сірий. А невелика маса 0.480 кг дозволяє якщо потрібно просто транспортувати акустичну систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Ємність аккумулятора | 1800 mAh |
| Вага | 480 г |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), AUX, Bluetooth, USB |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка, USB-кабель для заряджання |
| Модель акустики | HC9 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Особливості | Вбудоване барвисте світло |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | 5 г |
| Частотний діапазон | 100 - 18000 Гц |
- Ціна: 649 ₴

