
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A9 Plus 5G X216N 4/64 Graphite (SM-X216NZAA)
- В наявності
8 777 ₴
SAMSUNG Galaxy Tab A9
Стильний і сучасний дизайн
Galaxy Tab A9 і Tab A9+ мають тонкий дизайн і гладкий металевий корпус, що надає їм нотку елегантності. Насолоджуйтесь фірмовим дизайном планшета Samsung у графітовому, сріблястому та темно-синьому кольорах, кожен відтінок якого підсилює невимушений шарм.
Яскраві кольори та якісне зображення
Відчуйте розваги на великому яскравому дисплеї. Пориньте у вражаючий світ зображень із високою частотою оновлення, яка забезпечує плавні рухи на вашому Galaxy Tab A9+. Навіть коли ви перебуваєте на вулиці під сонячними променями, ви можете насолоджуватися улюбленим вмістом у вражаючій якості.
Зберігай те, що любиш
Galaxy Tab A9 і Tab A9+ оснащені до 8 ГБ оперативної пам'яті. Це означає, що ви можете виконувати кілька завдань одночасно без затримок. Вбудований накопичувач на 128 ГБ зберігає ваші відео, фотографії та файли високої роздільної здатності. Ви навіть можете розширити сховище до 1 ТБ за допомогою картки microSD, що дасть вам достатньо місця для того, що для вас важливо.

Розділений екран для високої продуктивності
За допомогою Galaxy Tab A9+ ви можете одночасно малювати ескізи, вибирати захоплюючі зображення та спілкуватися у відеочаті. Відкривайте до трьох програм на дисплеї, не закриваючи вікна.

Захоплюючі звукові світи
Пориньте у світ звуку з динаміками, які оточують вас вражаючим звуком з усіх боків. Незалежно від того, дивитеся ви фільм чи слухаєте улюблену музику, з Galaxy Tab A9+ ви зможете повністю зануритися в 3D-звук із вражаючою чіткістю та глибиною.

Захищайте те, що для вас важливо
Тримайте свою інформацію захищеною та надійною. Зберігайте важливі дані в захищеній папці та контролюйте загальний стан безпеки свого пристрою на панелі конфіденційності. Зберігайте огляд і почувайтеся в безпеці – з вашим Samsung Galaxy.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A9 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7040 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 64 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Діагональ дисплея | 11" |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектація | Планшет, Керівництво, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Модель пристроєм | Galaxy Tab A9 Plus |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 15W |
| Процесор | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB-C, Аудіо 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 1920х1200 |
| Розмір | 257.1x168.7x6.9 мм |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou, BDS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM/microSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц + 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 206ppi |
- Ціна: 8 777 ₴



