
Портативна Bluetooth колонка Proove Enigma 20W Black
- В наявності
2 099 ₴
Портативна Bluetooth колонка Proove Enigma 20W
Багато годин яскравої музики
Портативна колонка Proove Enigma з автономною роботою до 6 годин та сумарною потужністю двох динаміків 20 Вт забезпечує чудове звучання у широкому діапазоні частот з глибокими насиченими басами. Сучасний дизайн з яскравими зонами підсвічування перетворює колонку на стильний девайс, яким приємно користуватися. Технологія TWS дозволяє подвоїти потужність звучання, з'єднавши дві колонки в пару.

Насолоджуйтесь чудовим звучанням
Два динаміки потужністю 10 Вт кожен створюють чисте і потужне звукове поле, посилене глибокими насиченими басами. За підтримки широкого діапазону частот 20 – 20 000 Гц колонка відмінно підходить для музики та перегляду контенту, забезпечуючи вас мелодійним іммерсивним звуком.

Музика звучить яскраво
Proove Enigma працює до 6 годин без перерви, дозволяючи вам насолоджуватися улюбленою музикою багато годин поспіль. Ефектне кругове підсвічування корпусу та кнопкових елементів керування робить колонку помітним аксесуаром, який прикрашає простір вашого будинку. Широка ручка дозволяє легко переносити колонку по дому та брати її із собою на пікнік або на пляж. Завдяки захисту корпусу IPX4 вона не боїться вологи та бризок води.

Вечірка обіцяє бути запальною
Завдяки об'єднанню двох колонок у пару за технологією TWS ви отримаєте вдвічі більше звуку. Підтримка карт пам'яті дозволяє відтворювати заздалегідь записані плей-листи з улюбленими хітами із зовнішніх носіїв. Ви також зможете легко підключити колонку до апаратури через інтерфейс AUX, та слухати музику дротовим способом.

Передовий стандарт бездротового підключення
Підтримка найсучаснішого стандарту Bluetooth 5.0 забезпечує покращену якість з'єднання та передачу сигналу без лагів та спотворень на відстані до 10 метрів. Крім цього, Bluetooth 5.0 відрізняється підвищеною енергоефективністю, тому ваша колонка може працювати автономно так довго.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Чутливість | 85 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 4500 mAh |
| Інтерфейси | 1 x USB Type-C 1 x USB 1 x AUX 1 x TF |
| Відтворення з | AUX, Bluetooth, MicroSD, USB |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна акустика Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Метал, Силікон |
| Модель пристроєм | Proove Enigma 20W |
| Особливості | Вологозахист, Підсвічування корпусу, Ручка для перенесення |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | До 6 років |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 2 099 ₴

