
Набір для блогерів 2 в 1LED RGB Camera Light 14 (PM26) + тренога 2.1 m Black
- В наявності
849 ₴
Набір для блогерів 2 в 1LED RGB Camera Light 14" (PM26) + тренога 2.1 m
Набор для блоггеров 2 в 1LED RGB Camera Light 14" (PM26) + тренога 2.1 m – це доступне професійне різнокольорове освітлення для фото і відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 14 кольорів і 4 змішані режими освітлення.

У комплекті до професійної лампи йде штатив із алюмінієвого сплаву з регульованою висотою до 2,1 метрів.
Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra!), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір.

Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність пульта ДК дозволить на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати різні кольори та змішані режими.

У порівнянні з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститься і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Pежими світіння | 18 режимів |
| Вага | 1,7 кг |
| Виробник | Camera Light |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Кольорова температура | більше 95 Ra |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Алюміній |
| Особливості | Тримач із 3D головкою для лампи |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір | 22,8х15,8 см |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Світлодіодна лампа |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 849 ₴

