
Набір для блогерів 2 в 1LED RGB Camera Light JSL-216 + тренога 2.1 m Black
- В наявності
2 059 ₴
Набір для блогерів 2 в 1LED RGB Camera Light JSL-216 + тренога 2.1 m

Лампа LED RGB Camera Light JSL-216 - це сучасне, камерне світло, яке допоможе реалізувати творчий потенціал початківців та професійних фотографів. Незважаючи на компактні розміри та доступну ціну, цей пристрій вражає своїми можливостями та здатністю випромінювати досить яскраве світло. Воно може встановлюватися на будь-якій горизонтальній поверхні, кріпитися на штатив з різьбовим з'єднанням стандарту 1/4" або на камеру фіксатором типу "cold shoe". Модель виконана в практичному дизайні з круглим розсіювачем та 4 шторками, які не тільки захистять його від пошкоджень під час транспортування або зберігання, але й у поєднанні з шарнірним з'єднанням біля основи допоможуть направити потік світла на об'єкт зйомки.Корпус лампи якісно зібраний, виготовлений з ударостійкого пластику.На його верхній панелі знаходиться слот для знімної батареї, яка не входить до комплекту, а на задній - індикатори для контролю рівня заряду, роз'єм DC для підключення до мережі, кнопка включення та пара регуляторів для регулювання яскравості та колірної температури в діапазоні 3200-5600K. та блоку живлення, в комплект до лампи входить компактний пульт дистанційного керування, який значно спростить її повсякденну експлуатацію.

Штатив
виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, складаний та переносний.
Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для перенесення (довжина у складеному вигляді 49,5 см).
Регульована висота штатива від 51 см до 210 см
Підходить для мобільних телефонів, планшетів, екшен-камер.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crawford Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | 2 |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Джерело живлення | DC |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Кольорова температура | 3200-5600K |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Нахил кільця | 360° |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання яскравості світла | Да |
| Розмір | 145 х 135 х 135 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Світлодіодна лампа |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 2 059 ₴

