
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/128 GB Dual Sim Stellar Shadow (4894947047862)
- В наявності
5 549 ₴
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6)

Смартфон TECNO SPARK 30 виконаний у незвичайному дизайні, вставка з крижаною текстурою в області блоку камер додає яскравого акценту. Є захист від пилу та бризок за стандартом IP64.

Дисплей та звук
Дисплей діагоналлю 6.78 дюйма виводить зображення з роздільною здатністю Full HD+, частота оновлення складає 90 Гц. Сенсор відрізняється покращеним розпізнаванням дотиків мокрими пальцями. Пікова яскравість екрану досягає 800 нит, дисплей використовує технології захисту зору, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland.
Стереодинаміки підтримують технологію Dolby Atmos. Аудіосистема відтворює звук зі збільшеною до 300% гучністю.

Продуктивність та автономність
Чіп MediaTek Helio G91 доповнено 8 ГБ оперативної пам'яті з можливістю розширення до 16 ГБ у налаштуваннях. Смартфон добре підійде для геймінгу, обробки фотографій у редакторах та інших повсякденних завдань.
Батарея 5000 мАг дозволяє користуватися пристроєм цілий день. Ресурс акумулятора – понад 1000 циклів заряду.

Камери
Основна 64 Мп камера з кільцевим спалахом робить якісні знімки при слабкому освітленні. Фронтальний модуль з роздільною здатністю 13 Мп також вміє знімати зі спалахом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno Mobile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G91 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Є |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Вага | 168 мм |
| Версія ОС | 14 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.78" |
| Запис відео | 2K QHD (2560x1440) |
| Камера | 64 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Адаптер живлення, Документація, Інструмент для вилучення Sim-карти, Кабель USB Type-C |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Spark 30 (KL6) |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Розмір | 188x76.4x7.7 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Ліхтарик |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2 х 2.0 ГГц + 6 х 1.8 ГГц |
- Ціна: 5 549 ₴

