
FM-модулятор Proove FM Launcher Sound Sync 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB+TF (FMSS30110003)
- В наявності
1 149 ₴
FM-модулятор Proove FM Launcher Sound Sync 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB
Програвання музики
Пристрій обладнаний Bluetooth, USB-накопичувач, FM-передавачем, USB-портом та TF-картою, які дозволяють відтворювати музику з вашого смартфона чи відповідного носія на аудіосистемі вашої машини. Виберіть вільну радіочастоту, або під'єднайте зручний накопичувач та насолоджуйтесь піснями.

Зарядка приладів
FM Launcher Sound Sync може заряджати одразу декілька різних пристроїв. З підтримкою більшості протоколів швидкої зарядки. Обладнана роз’ємами: USB: 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A, Type-C: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/2A 20V/1.5A, USB+Type-C: 5V/3A.
Управління приладом
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому у пристрій мікрофона та кнопкам керування викликами. А додаткова функція “Вільні руки” дозволить перемикати музику не відволікаючись від дороги. Також модулятор має сенсорне управління, що дозволяє обрати улюблену частоту, або прийняти дзвінок. А кожний ваш дотик відкликається лагідною вібрацію, що сигналізує про контакт і дію.

Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоформат | MP3/WMA/APE/WAV/FLAC; |
| Вихідний параметр | USB: 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A, Type-C: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/2A 20V/1.5A |
| Вихідний інтерфейс | USB, USB Type-C |
| Вхідний параметр | 12-24В |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| З'єднання | Bluetooth |
| Модель пристроєм | Launcher Sound Sync |
| Потужність | 30W |
| Відстань | 5-10 м (Bluetooth); 5-10 м (FM) |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | ОС: iOS, Android |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Частота FM | 87.5 MHz-108.0 Mhz; |
- Ціна: 1 149 ₴

