
Бездротовий зарядний пристрій Acefast E19 Qi2 Desktop 3 in 1 Black
- В наявності
1 399 ₴
Бездротовий зарядний пристрій Acefast E19 Qi2 Desktop 3 in 1
Багатофункціональний пристрій для швидкого заряджання
Зустрічайте ACEFAST E19 Qi2 desktop 3-in-1 чорний бездротовий зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для вашого будинку чи офісу. Цей зарядний пристрій дозволяє одночасно заряджати три девайси, такі як смартфон, Apple Watch та AirPods, що забезпечує неперевершений комфорт у використанні. Стильний та компактний дизайн робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру, при цьому він не займає багато простору.

Потужний заряд та безпека
Завдяки функції швидкого заряджання ваші пристрої завжди будуть готові до використання. Потужність заряджання варіюється від 5 до 15 Вт залежно від потреб конкретного гаджета, що робить його універсальним девайсом для різних зарядних потреб. Виконане з високоякісного ABS-пластику та полікарбонату, зарядний пристрій забезпечує надійність та довговічність при щоденному використанні.

Зручне для будь-якої обстановки
Цей зарядний пристрій - ідеальне вирішення проблеми з багатьма кабелями, адже воно їх просто не потребує. Але важливо пам'ятати, що на поверхню зарядної станції слід уникати класти металеві предмети. До електромережі пристрій підключається через кабель USB-C, який вже входить в комплект, що робить його ще більш зручним в експлуатації. ACEFAST E19 Qi2 – це справжній технологічний прорив для бездротового світу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Потужність | 15 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга та сила струму | Телефон – 5 Вт / 7.5 Вт / 10 Вт / 15 Вт; гарнітура – 3W; смарт-годинник -2.5 Вт |
| Вхідна напруга та сила струму | 5V/3A,9V/3A,12V/3A |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Комплектація | Бездротовий зарядний пристрій, Кабель USB to USB-Type-C |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Полікарбонат |
| Особливості | Дозволяє заряджати 3 гаджети одночасно, антиковзкі накладки на підставі підвищують стійкість пристрою |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Розмір | 228 х 88 х 20 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядки |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 399 ₴

