
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 Power 3-in-1 (for Samsung Watch) Black
- В наявності
699 ₴
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 Power 3-in-1 (for Samsung Watch)
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ6 Power 3-in-1 (for Samsung Watch) – одна з найкращих розробок компанії Hoco. Перевага зарядного пристрою – це заряджання трьох пристроїв одночасно: смартфон, смарт-годинник та навушники. Цей пристрій підтримує функцію швидкого заряджання. Підходить для заряджання лише телефону, який підтримує бездротове заряджання.

Бездротова зарядка виконана з матового ABS-пластика, тактильно дуже приємна, завдяки гумовим ніжкам не ковзає, дуже добре тримається на будь-якій поверхні. Має компактні розміри та продуману конструкцію, що дозволяє легко заряджати три пристрої одночасно. Модель не займає багато місця на робочому столі чи тумбі. У процесі заряджання не видає жодних сторонніх звуків. Є захист від короткого замикання та перегріву.
ОСОБЛИВОСТІ:
Підтримка всіх сучасних смартфонів за стандартом Qi;
Енергоефективність;
Мінімалістичний дизайн;
Компактність;
Безліч захисних функцій для безпечного заряджання пристроїв;
Здатний заряджати з потужністю 3 W (підходить для смартгодин Samsung 1-5 поколінь) / 5 W/7,5 W/10 W/15 W. Використовує бездротову технологію заряджання, яка автоматично визначить необхідну потужність. Крім того, у моделі передбачено захист від перенапруги та перегріву, які покликані захистити пристрої під час заряджання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Потужність | 15 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга та сила струму | 5 В/3 А, 9 В/2 А |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Комплектація | Бездротовий зарядний пристрій, Кабель USB-A to USB-C |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Не ковзне покриття |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Розмір | 236 x 84 x 12 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядки |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 699 ₴

