
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Party 500 Gray
- В наявності
5 249 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Party 500

Hopestar Party 500 забезпечує неперевершену якість звуку з потужністю 100W, підкреслюючи кожну ноту Вашої улюбленої музики. З версією Bluetooth 5.3 Ви насолодитеся стабільним і швидким підключенням до ваших пристроїв.

Ексклюзивний дизайн, міцний корпус і наявність двох мікрофонів у комплекті роблять цю колонку ідеальним супутником для всіх Ваших вечірок. TWS функція подарує Вам можливість об'єднати дві колонки в одну стерео систему 1+1. Пориньте в об'ємний звук, створений цією інноваційною функцією. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 12500mAh, Hopestar Party 500 готова до 4-6 годин відтворення.

Даруйте собі та своїм близьким неймовірні звукові враження з цією передовою портативною колонкою. Влаштуйте вечірку в будь-якому місці з Hopestar Party 500!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 12500mAh |
| Інтерфейси | 1 х USB-Typ C, 1 х USB-A, AUX (3.5мм), SD, Bluetooth |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, MicroSD |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна колонка, USB-кабель, Мікрофон - 2 шт, AUX кабель, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Модель пристроєм | Party 500 |
| Наявність дисплея | Да |
| Наявність мікрофона | Да |
| Особливості | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX6 |
| Потужність | 100 Вт |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | 4-6 годин |
- Ціна: 5 249 ₴

