
Стайлер Dyson Airwrap HS08 Multi-Styler Red Velvet/Gold (596926-01) UA
- В наявності
28 989 ₴
Стайлер Dyson Airwrap HS08 Multi-Styler and Dryer Straight
Стайлер нового покоління для ідеальної укладки
Dyson Airwrap id — це інноваційний багатофункціональний стайлер, який дозволяє створювати локони, вирівнювати, надавати об’єму та укладати волосся одним натисканням кнопки. Завдяки унікальному набору насадок він ідеально підходить для сушіння, завивки, формування зачіски та приховування неслухняного волосся без ризику перегріву.

Потужний двигун і ефект Коанда
Стайлер оснащений високошвидкісним двигуном Dyson, що обертається зі швидкістю 110 000 обертів на хвилину, створюючи потужний потік повітря. Завдяки цьому реалізується ефект Коанда — технологія, яка обгортає пасма навколо насадки лише за допомогою повітряного потоку, без екстремальних температур. Це забезпечує дбайливу укладку, зменшує ламкість волосся та зберігає його природний блиск.

Удосконалені насадки та інтелектуальне керування
У комплекті передбачена нова конічна насадка, яка допомагає створювати чіткіші та об’ємніші локони біля коріння. Інтелектуальний терморегулятор підтримує температуру нижче 150°C, запобігаючи пошкодженню волосся. А завдяки Bluetooth-з’єднанню та додатку MyDyson можна персоналізувати налаштування, отримувати підказки щодо догляду та навчальні відео для створення бездоганних укладок.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Так |
| Вага | 680 г |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Довжина проводу | 2,6 м |
| Максимальна температура нагріву | 90 °C |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна температура нагріву | 28°C |
| Насадки | 6 |
| Особливості | Автовідключення Насадка, що обертається Шнур, що обертається 360 Захист від перегріву Іонізація Холодне обдування |
| Покриття пластин | Керамічний |
| Потужність | 1300 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Розмір | 272 x 48 x 41 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Стайлер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Функція іонизації | Да |
| Швидкість повітряного потоку | 48.6 м3/год |
- Ціна: 28 989 ₴

