
Портативна колонка JBL Flip 7 White (JBLFLIP7WHT)
- В наявності
5 999 ₴
Портативна колонка JBL Flip 7

Фірмові технології JBL Pro Sound та JBL AI Sound Boost.
Тепер у цієї колонки більш глибокі та потужні низькі частоти, які при цьому не втрачають чіткості навіть на максимальній гучності. А оновлений твіттер отримав купольну конструкцію та прозоріше, чистіше звучання. Колонка оснащена найновішою запатентованою технологією JBL AI Sound Boost, яка за допомогою штучного інтелекту аналізує музику в реальному часі та відтворює її з максимальною акустичною якістю та мінімальними спотвореннями. Начебто в кожній колонці JBL Flip 7 живе маленький аудіочарівник. Звучання стало набагато кращим, а вага при цьому не збільшилася. Розмір той самий — звук потужніший!

До 16 годин роботи з функцією Playtime Boost.
JBL Flip 7 підтримуватиме настрій та атмосферу протягом 14 годин без підзарядки. А якщо вам захочеться продовжити розваги або трохи потанцювати з коханою людиною, скористайтеся функцією Playtime Boost, яка продовжить роботу колонки ще на 2 години.

Підключіть інші колонки за допомогою Auracast™.
За допомогою технології Auracast™ можна швидко та просто підключити другу колонку Flip 7, щоб отримати справжнє стереозвучання та ширшу звукову сцену. Ви можете підключити одразу кілька колонок JBL з підтримкою Auracast™, щоб музика звучала ще масштабніше і потужніше.

Захист IP68 та удароміцність.
Колонка JBL Flip 7 витримає будь-які забиття долі. На додаток до легендарної водонепроникності та пилозахищеності (до речі, з найвищим у цій категорії класом IP68) конструкція стала стійкою до падіння з висоти 1 метра на бетонну підлогу. Але, будь ласка, не кидайтеся стовпчиками заради розваги. Для веселощів краще використовувати її як джерело музики!

Система PushLock: карабін чи ремінець?
Вибирайте те, що вам зручніше: якщо потрібно підвісити на пояс чи рюкзак – використовуйте карабін, а якщо хочете зручно нести його в руці – використовуйте ремінець. Система Pushlock дозволяє одним натисканням кнопки замінити один аксесуар іншим. (Ремінець та карабін входять до комплекту.)

Відтворення lossless-аудіо без втрати якості звуку.
Аудіоконтент у lossless-форматі здатний принести більше задоволення від музики. Спеціально для справжніх меломанів створене відтворення аудіо без втрати якості при підключенні колонки JBL Flip 7 до ноутбука або іншого аудіоджерела через порт USB-C. Якщо, звичайно, це джерело дозволяє передавати аудіо без втрати якості.

Екологічна колонка. І упаковка.
У конструкції колонки JBL Flip 7 використовується перероблений пластик, а грилі динаміка – перероблений текстиль. Упаковка зроблена з картону, що має сертифікацію FSC (Forest Stewardship Council), всі зображення на якому надруковані соєвим чорнилом.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Ємність аккумулятора | 4800 mAh |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Вага | 560 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка JBL Flip 7, Знімний карабін, Знімний ремінець, Інструкція користувача, Гарантійний талон |
| Кількість одночасних підключень | Більше одного |
| Модель акустики | Flip 7 |
| Наявність дисплея | Немає |
| Особливості | IP68.Bluetooth, Бездротове підключення, Підключення до ПК, Протиударний корпус, Регулювання гучності, Ремінець, З вологозахистом, З вбудованим акумулятором, Функція портативної батареї |
| Потужність | 30 Вт |
| Розміри | 182,5 х 69,5 х 71,5 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час зарядки | 2.5 рік |
| Час роботи | 14 годин |
| Частотний діапазон | 60 Гц - 20 кГц |
- Ціна: 5 999 ₴

