
Електросамокат OKAI ES10-NEON Lite Black (ES10-B)
- В наявності
16 999 ₴
Електросамокат Okai ES10-Neon 9" 300 Вт
OKAI ES10-NEON Lite 9" — самокат, на якому все місто знаходиться в межах вашої досяжності. Гарний дизайн, індивідуальні параметри і просте і швидке складання.

Електричний самокат Okai NEON допоможе вам виділятися на дорозі. Він ідеально підходить для поїздок до школи, коледжу, на роботу чи просто на прогулянку. OKAI ES10-NEON Lite — міцний та легкий, з красивим дизайном та динамічним характером.
ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН І ШВИДКА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність 600 Вт, дальність дії 30 км та швидкість до 25 км/год – все це під вашим контролем. ES10-NEON Lite доставить вас туди, куди вам потрібно. Містка батарея 7,8 Аh, забезпечить вам живлення навіть на різких підйомах. Потужний та швидкий зарядний пристрій відновить 100% енергії всього за 4,5 годин.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Виразіть себе за допомогою кольору. Ви самі вирішуєте, яким кольором світитиметься ваш скутер. За допомогою програми обирайте свій колір і вирушайте в дорогу.

КОНТРОЛЮЙТЕ ПАРАМЕТРИ ВАШОГО СКУТЕРА НА КОЛЬОРОВОМУ ДИСПЛЕЇ
Один погляд і у вас все під контролем. Перевірте поточну швидкість, стан батареї, режим руху або освітлення. Багатофункціональна кнопка полегшить ваше завдання. Ви знайдете повний спектр налаштувань у спеціальному додатку.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
− Ефективні гальма забезпечують гальмування на ділянці менше 4,5 м. В Okai Neon ES10 Lite використовується електронний ABS з подвійним дисковим гальмом.
− Шлях буде освітлений яскравим світлодіодним освітленням спереду, а задній ліхтар гарантуватиме безпеку.
− Платформа ширша, ніж зазвичай, що дозволить прийняти найбільш зручне положення.
− Після того, як ви дістанетеся до потрібного місця, ви можете зібрати самокат за одну секунду.
− Розблокувати та запустити скутер можна за допомогою NFC.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36V/7,8 Ah |
| Тип транспорту | Електросамокат |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Діаметр коліс | 9" |
| Харчування | Акумулятор |
| Запас ходу | до 30 км |
| Захист від бризок | Да |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP55 |
| Максимальний нахил | 20° |
| Особливості | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Потужність двигуна | 300W |
| Рекомендований ріст, см | 130 - 200 см |
| Розмір | 1085 х 450 х 1140 мм |
| Система круїз контролю | Немає |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип гальма | Дискові (механічні) |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час зарядки | 4-5 г |
- Ціна: 16 999 ₴

