
Мобільний телефон.Nokia 105 Single Sim 2023 Charcoal (no charger)
- В наявності
699 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nokia 105 DS 2023





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 4 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Камера | Немає |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP52 |
| Комплектація | Телефон; Документація |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Модель пристроєм | 105 2023 |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 128х160 |
| Розмір | 115 х 49.4 х 14.4 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 699 ₴

