
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT B1 Olive (1AC12212002)
- В наявності
1 899 ₴
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT B1
Портативний принтер для друку в 1 клік
Niimbot B1 - нове покоління портативного, бездротового Bluetooth/USB термопринтера для друку самоклейних етикеток (наліпок, стікерів, цінників) в один клік. Ергономічний дизайн, міцний корпус з якісного ABS пластику та невеликі габарити і вага пристрою забезпечують зручне транспортування і використання в різних умовах.

Підключення за допомогою Bluetooth і USB-C
Термопринтер з'єднується зі смартфоном за допомогою bluetooth і підтримує системи IOS і Android, також можна під'єднати до ПК з Windows 7/8/XP/10/11 за допомогою кабелю USB-C. Для роботи з NIIMBOT B1 потрібно завантажити безплатний застосунок Niimbot App у Play Store для пристроїв Android, в App Store для пристроїв IOS або застосунок "Niimbot for Windows" для роботи на ПК.

Термоетикетки з глянцевою поверхнею
Для термопринтера Niimbot B1 не потрібен змінний тонер або картридж із фарбою. Як єдиний носій/витратник використовуються термоетикетки Niimbot з глянцевою поверхнею на самоклейній основі (наклейка/стікер). Термопринтер дає змогу швидко і легко надрукувати етикетки/цінники/стікери завширшки 20-50 мм і завдовжки до 80 мм, з набраним на смартфоні, планшеті або комп'ютері текстом, графічною інформацією, штрих-кодом, QR-кодом тощо. Принтер підтримує друк українською, англійською та іншими мовами.

Безперервний друк до 5 годин
Літієва батарея ємністю 1500 мАг забезпечує безперервний друк з роздільною здатністю 203 dpi протягом 5 годин зі швидкістю 20-50 мм/с. Функція автоматичного вимкнення живлення через 15 хвилин бездіяльності пристрою значно економить заряд батареї.

Сфера застосування
Портативний термопринтер етикеток Niimbot B1 застосовують для комерційної роздрібної торгівлі, систематизації документів в офісі, класифікації предметів, навчання та творчості, побутових потреб, торговельних складів, медичних лабораторій та установ, фармацевтичної сфери тощо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Вага | 505 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Портативний термопринтер • рулон з термоетикетками (50 х 30 мм, 230 шт) • USB кабель для зарядки • інструкція |
| Підключення | USB-C |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 20 - 50 мм |
| Ресурс друкарської голівки | 50 км |
| Розмір | 132 х 91 х 62 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | iOS, Android |
| Тип | Термопринтер |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Швидкість друку | 20 - 50 мм/с |
| Ширина друку голівки | 48 мм |
| Щільність друку DPI | 203 dpi |
- Ціна: 1 899 ₴

