
Портативна Bluetooth колонка Hopestar A50 Party LED Black
- В наявності
3 749 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hopestar A50 Party LED
Потужна акустична насолода
Портативна акустика Hopestar A50 Party - це новий рівень звукової якості. Вона вражає своїми потужними динаміками, здатними створювати чистий і глибокий звук із приголомшливими басами. Сумарна потужність акустики становить неймовірні 80 Вт, забезпечуючи насичений і яскравий звук. Підсвічування колонки додає вечірці неповторної атмосфери.

Максимальна зручність під час перенесення
Hopestar A50 Party обладнана зручною ручкою, яка дає змогу легко переносити акустику в будь-яке місце. Завдяки захисту від вологи за стандартом IPX5, ви можете використовувати колонку навіть в умовах підвищеної вологості, не турбуючись про водні бризки та пил. А вбудований мікрофон із функцією шумозаглушення та підтримка TWS дають змогу використовувати акустику для кристально чистих голосових викликів і об'єднання двох колонок у стереосистему.

Сучасні технології зв'язку
Hopestar A50 Party підтримує бездротовий стандарт 5.0, забезпечуючи стабільне та високоякісне підключення на відстані до 10 метрів. Ця акустика оснащена двома динаміками потужністю по 40 Вт кожен, що створює вражаючу загальну потужність у 80 Вт. Час відтворення музики становить цілих 8 годин, а частотний діапазон вражає - від 80 Гц до 15 кГц. З аудіовходами 3.5 мм, USB і слотом для TF-карти (MicroSD) ви зможете обирати, як підключати свої пристрої.

Стильний і функціональний дизайн
Hopestar A50 Party володіє не тільки відмінними характеристиками, але і привабливим зовнішнім виглядом. Її розміри становлять 216 x 409 x 160 мм, а вага всього 3300 грам, що робить її легкою і компактною. Чудове RGB підсвічування надає колонці стильний і яскравий вигляд, який додасть яскравих фарб у вашу вечірку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 8800 mAh |
| Інтерфейси | 1 х USB-Typ C, 1 х USB-A, AUX (3.5 мм), SD |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, MicroSD |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна колонка, USB-кабель |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Модель пристроєм | A50 Party |
| Особливості | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX5, Функція TWS |
| Потужність | 80 Вт |
| Розміри | 216 x 409 x 160 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | до 8 годин |
| Частотний діапазон | 80 Гц - 15 кГц |
- Ціна: 3 749 ₴

