
Портативна колонка JBL Clip 5 White (JBLCLIP5WHT)
- В наявності
2 999 ₴
Портативна колонка JBL Clip 5

JBL: еталонний звук в ультракомпактному корпусі
Влаштовуйте веселу вечірку в будь-якому місці та в будь-який час. Колонка JBL Clip 5 укладена в суперкомпактний корпус, при цьому вона є джерелом неймовірно потужного і чистого звуку. Bluetooth 5.3 забезпечує стабільне надійне підключення та чітку трансляцію сигналу без розривів та втрат. А захист IP67 гарантує, що ваша вечірка не закінчиться через погану погоду. Завдяки покращеному карабіну колонку можна легко закріпити будь-де.

Фірмове звучання JBL
Незважаючи на лаконічний дизайн та крихітні габарити, звук JBL залишається незмінно якісним і звучить так само глибоко та мелодійно, як і багато десятиліть поспіль.

Портативний дизайн з міцним карабіном
Завдяки виразним деталям та яскравим кольорам ця крихітна колонка виглядає стильно та сучасно, виступаючи джерелом якісного звуку та гарного настрою. Інтегрований у корпус міцний карабін дозволяє прикріпити колонку на рюкзак або одяг, щоб легко носити музику з собою протягом усього дня.

Відмінний компаньйон
Влаштовуйте вечірки на пляжі та біля басейну. JBL Clip 5 має захист корпусу за стандартом IP67. Це означає, що колонкою можна користуватися навіть у складних погодних умовах: адже вона не боїться пилу та вологи.

Оточіть себе стереозвуком
За допомогою Auracast ви зможете об'єднати по бездротовому зв'язку кілька колонок і розташувати їх так, щоб створити потужне багатовимірне стереозвучання, яке за деталізацією та чистотою можна порівняти з професійним звуком.
До 12 години без підзарядки
Слухайте музику так довго, як захочете. Ємний акумулятор дозволяє JBL Clip 5 відтворювати музику до 12 годин без потреби в заряджанні. Playtime Boost збільшує тривалість життя батареї ще на 3 години одним простим натисканням.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 95 дБ |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 1400 mAh |
| Інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Вага | 285 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Елементи управління | Кнопки управління треками, Регулятор гучності |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна акустика, Кабель USB Type-C, Інструкція, Гарантійний талон |
| Модель акустики | JBL Clip 5 |
| Наявність мікрофона | Немає |
| Особливості | Вологозахист, Індикатор заряду, Петля/карабін для перенесення |
| Потужність | 7 Вт |
| Розміри | 86.3 x 134.5 x 46 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час зарядки | 3 рік |
| Час роботи | 12 г |
| Частотний діапазон | 95 - 20000 Гц |
- Ціна: 2 999 ₴

