
Планшет XIAOMI Redmi Pad 2 WiFi 4/128 Gb (mint green) українська версія
- В наявності
7 499 ₴
Планшет XIAOMI Redmi Pad 2 WiFi
Все необхідне для розваг
Завдяки 11-дюймовому 2,5K-дисплею з неймовірно чіткою графікою і щільністю пікселів 274 ppi Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi перетворює твій рутинний перегляд контенту в більш насичений і незабутній досвід. Шоу, навчальні відео або вечірній кіномарафон з близькими пройде з чіткими, плавними і реалістичними візуальними ефектами. У тандемі з частотою оновлення AdaptiveSync 90 Гц забезпечено безшовне прокручування і високий рівень чуйності взаємодії у всьому: від читання до геймінгу. Зображення здається більш природним і приємним для очей завдяки DC-диммінгу і сертифікації TÜV Rheinland для Low Blue Light, блокуванню Flicker Free і Circadian Friendly. Комфорт твоїх очей гарантований протягом усього дня. Модель обладнана чотирма динаміками з технологією Dolby Atmos, які забезпечують збалансований звук, що оживляє діалоги і музику.

Нова ера в комфорті використання
Крім розваг, планшет Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi забезпечує зручність вирішення робочих завдань з HyperOS 2, надаючи покращений програмний інтерфейс. Синхронізація дзвінків, мережеве об'єднання і загальний буфер обміну через Wi-Fi 5 і Bluetooth ще більше оптимізують коннект зі смартфонами. Приймайте дзвінки, що надходять на телефон, безпосередньо на підключеному планшеті, а також копіюй і вставляй контент між девайсами. Це дозволяє досягти більш плавного і ефективного робочого процесу з оперативним виконанням завдань протягом дня. Пристрій важить 510 г і має зручний форм-фактор, щоб брати його з собою куди завгодно.

Розроблений для безперервної продуктивності
Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi працює на базі чіпсета MediaTek Helio G100-Ultra, що забезпечує плавну роботу під різними навантаженнями. Перемикайся між додатками, транслюй контент або дивись нові серії без зависань, помилок і затримок. Достатню потужність для тривалих розваг забезпечує акумулятор ємністю 9000 мА·год, що гарантує до 86 днів роботи в режимі очікування. Великий обсяг ОЗУ дає можливість запускати десятки додатків одночасно, а в сховищі точно помістяться всі важливі архіви.

Дисплей, створений для комфорту
Redmi Pad 2 має адаптивну частоту оновлення до 90 Гц, що забезпечує плавність при читанні, перегляді та геймінгу. Технологія DC-димінгу, сертифікація TÜV Rheinland для Low Blue Light, захист Flicker Free та режим Circadian Friendly роблять зображення більш природним і зручним для очей. Твої очі в безпеці навіть при тривалому використанні.

Потужна батарея для тривалих сесій
Великий акумулятор ємністю 9000 мА·г гарантує довгу автономну роботу планшета. Насолоджуйся переглядом відео, геймінгом або роботою без постійного пошуку розетки. У режимі очікування пристрій здатен протриматися до 86 днів — чудовий показник для мобільного користування.

Об’ємне звучання з Dolby Atmos
Для повного занурення в контент планшет оснащено чотирма динаміками з підтримкою Dolby Atmos. Вони створюють збалансоване звучання, яке підкреслює кожну деталь — від музики до діалогів у фільмах. Звук наповнює простір, роблячи перегляд ще більш захоплюючим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 510 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 9000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 11" |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектація | Планшет Кабель Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість ядер | 8 |
| Модель пристроєм | Redmi Pad 2 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2560х1600 |
| Розмір | 254.58 х 166.04 х 7.36 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Акселерометр |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 274 ppi |
- Ціна: 7 499 ₴


