
Смартфон XIAOMI Redmi Note 14S 8/256 Gb (ocean blue) українська версія
- В наявності
7 999 ₴
Смартфон XIAOMI Redmi Note 14S
Великий та чіткий дисплей
Насолоджуйтеся великим 6.67"-дюймовим дисплеєм серії Redmi з частотою оновлення до 120 Гц, що забезпечує кінематографічний перегляд і покращений візуальний досвід.
Надійний захист дисплея
Дисплей Xiaomi Redmi Note 14S оснащений міцним та надійним склом Corning Gorilla Glass 5, яке захищає його від випадкових подряпин і падінь.
Надійний захист зору
Вбудована функція захисту очей автоматично налаштовує колірну температуру екрана відповідно до часу доби, забезпечуючи комфортний перегляд у темряві та зменшуючи навантаження на очі.
Потужний звук
Цей смартфон забезпечує потужний та насичений звук завдяки подвійним динамікам Dolby Atmos. Під час перегляду відео, чи прослуховуванні улюбленої музики ви отримаєте захоплюючий досвід перегляду з повним зануренням у світ аудіо.
Фото професійного рівня
Основна камера з роздільною здатністю 200 МП, OIS і EIS забезпечує стабільне зображення, а Super QPD гарантує швидке та точне фокусування. Інтелектуальні алгоритми допомагають створювати фотографії професійної якості.
Алгоритм посилений ШІ
Завдяки Xiaomi Imaging Engine, швидкість зйомки та якість зображень Redmi Note 14S вас вразять і подарують впевненість з кожним кадром.
Чотирикратне збільшення
Завдяки 4-кратному оптичному зуму, ви можете приближати на фото навіть найвіддаленіші об'єкти без жодних втрат якості та чіткості зображення.
Ще більше простору на фото
Завдяки наявності ширококутної камери ви можете захопити ще більше простору на фото та насолоджуватись неперевершеним результатом.
Жодних зайвих об'єктів на фото
AI Erase швидко визначає зайві об'єкти на фото та якісно прибирає їх. Завдяки цьому ви отримаєте круті знімки без жодних зайвих відволікаючих елементів.
Швидке покращення неба
Не дозволяйте негоді зіпсувати ідеальний момент. Завдяки AI Sky ви можете з легкістю підібрати ідеальний фон неба та отримати незабутні знімки.
Бездоганні портрети
Завдяки AI Beautify ви зможете завжди отримати бездоганні портрети з відображенням природньої краси без жодних природних дефектів.
Динамічні кадри
Покращена стабільність під час зйомки рухомих об’єктів дозволяє не пропустити жодного яскравого моменту.
Розумний помічник
Завдяки наявності розумного помічника Gemini ви зможете з легкістю з'єднуватися з вашими улюбленими сервісами Google, створювати вражаючі зображення та отримати швидкий доступ й контекстну допомогу.
Продуктивна робота
Восьмиядерний процесор Helio G99-Ultra забезпечує високу продуктивність і функціональність, що дозволяє насолоджуватися безперебійною роботою та іграми протягом усього дня.
Заряду вистачить на довго
Потужний акумулятор 5000 мАг гарантує до 124 годин безперервного прослуховування музики, до 50 годин розмов та до 19 годин перегляду цікавого відеоконтенту. Швидка зарядка 67 Вт поповнить заряд батареї прямо перед виходом з дому або на обідній перерві.
Надійний захист від пилу та вологи
Смартфон повністю відповідає стандарту IP64, що гарантує захист від пилу та бризок води. Його дисплей був оптимізований для кращого розпізнавання дотиків та управління, щоб уникнути випадкових реакцій на вологість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14S |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 5 |
| Камера | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Redmi Note 14S |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 67 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 161.1 x 74.95 x 7.98 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 394 ppi |
- Ціна: 7 999 ₴

