
Мобільний телефон.SIGMA X-treme PR68 (black) (4000mAh)
- В наявності
1 950 ₴
Sigma X-treme PR68
X-treme PR68 - захищений телефон для справжніх цінителів надійної техніки
Зустрічайте телефон від Sigma mobile з супергучним динаміком - X-treme PR68. Він захищений від води, пилу і бруду за стандартом IP68 і має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності і комфорту.
X-treme PR68 оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.8 "з роздільною здатністю 240х320 пікселів на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату mini-SIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення пам'яті користувача можна використовувати слот для microSD-карток ємністю до 32 ГБ.
Телефонна книга X-treme PR68 дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам'яті пристрою і ще 500 - на карті пам'яті.
Одна з особливостей девайсів Sigma mobile, яка додає комфорту в користуванні - це розділ меню "Організатор". Там ви зможете знайти будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг і ліхтарик, який можна включати також окремої бічною клавішею. Крім того, там є Bluetooth, за допомогою якого можна підключати стереогарнитуру для прослуховування радіо або швидко пересилати та приймати файли. Контакти, переслані по Bluetooth файлом VCF, відразу збережені в меню.
У розділі "Мультимедіа" є аудіо та відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0.3 Мп, диктофон і FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
А ще X-treme PR68 можна назвати девайсом "два в одному". Це тому, що він поєднує в собі надійний захищений телефон і павербанк. Саме так, цей телефон можна використовувати для поповнення заряду будь-яких інших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик + гума |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MTK6261D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 4000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 145 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Акумуляторна батарея, Викрутка для задньої кришки, Документація, Зарядний пристрій, Перехідник OTG, Телефон |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 240х320 |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 1 950 ₴

