
Смартфон XIAOMI Redmi 15 8/256Gb Dual sim (midnight black) українська версія
- В наявності
7 399 ₴
Смартфон XIAOMI Redmi 15
Redmi 15: технології завтрашнього дня вже сьогодні
Смартфон Xiaomi Redmi 15 створений для тих, хто цінує високу продуктивність та безмежні можливості. Його масивний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує автономну роботу до 2 днів, а швидка зарядка потужністю 33 Вт та зворотна зарядка 18 Вт дозволяють завжди залишатися на зв'язку. 6.9-дюймовий FHD+ дисплей з високою частотою оновлення до 144 Гц відтворює плавне і чітке зображення. 50-мегапіксельна подвійна камера зі штучним інтелектом створює фото і відео в чудовій якості. Вбудовані творчі інструменти штучного інтелекту спрощують редагування та допомагають втілювати найкреативніші ідеї.

Витончений дизайн
Redmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватись у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривизною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включаючи декор камери із алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до дрібних деталей, не тільки виглядає вишукано, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.

Плавний та чіткий візуал
Дисплей з динамічною частотою оновлення до 144 Гц автоматично підлаштовується під поточний контент, забезпечуючи максимальну плавність в іграх та відео, а також заощаджуючи заряд батареї при читанні статичних текстів. У результаті ти отримуєш чіткіше зображення без розмиття та розривів. Така інтелектуальна адаптація не тільки підвищує якість картинки, але робить використання пристрою більш ефективним.

Турбота про зір
Комфортне та безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дозволяє мінімізувати мерехтіння, що є критично важливим для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати протягом усього дня, не відчуваючи напруги чи дискомфорту.

Зйомка, яка оживляє моменти
50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі сфотографувати життя у всіх його фарбах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість та деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів та функцій ти зможеш по-новому подивитись на швидкоплинні моменти, пожвавлюючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримати професійні фотографії одним легким натисканням.

Виняткова чіткість та деталізація
Насолоджуйся захоплюючим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість пожвавлюють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення - чи то яскраве сонце на вулиці, чи штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і при спілкуванні онлайн.

Запас потужності
Функція розширення пам'яті забезпечує покращену продуктивність та швидкодію за будь-яких обставин. Збільшення обсягу оперативної пам'яті до 16 ГБ ОЗУ гарантує більш плавну і швидку роботу Redmi 15: ти зможеш запускати безліч програм одночасно, не турбуючись про зниження продуктивності, і миттєво перемикатися між ними.

Потужність та ефективність в одному чіпі
Центральним елементом, який забезпечує високу продуктивність смартфона, є процесор Qualcomm Snapdragon 685, який гарантує швидку та надійну роботу системи. Побудований на енергоефективному 6-нм техпроцесі, цей чіпсет оптимізує споживання енергії без шкоди для швидкості, забезпечуючи плавну та швидку взаємодію з пристроєм протягом усього дня, а також стабільну роботу навіть найвибагливіших додатків.

Понад два дні повної свободи
Революційний акумулятор ємністю 7000 мА.год. забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й подовжує термін служби батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає більше 80% своєї початкової ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.

Універсальна система живлення
Турбозарядка потужністю 33 Вт забезпечує ідеальний баланс між швидким поповненням енергії та тривалим часом автономної роботи, що дозволяє тобі залишатися на зв'язку без зайвих турбот. Підтримка зворотної зарядки потужністю 18 Вт перетворює твій смартфон на портативний зовнішній акумулятор. Усього за 10 хвилин зворотної підзарядки можна забезпечити до 37 хвилин перегляду відео або до 64 хвилин розмов для іншого пристрою.

Довговічність, підтверджена тестами
Твій смартфон Redmi 15 створений для того, щоб легко витримувати повсякденні випробування. Відповідність до стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок та пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20 000 підключень, а кнопки живлення - до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Діагональ дисплея | 6.9" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Redmi 15 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 169.49 x 80.5 x 8.6 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 374 ppi |
- Ціна: 7 399 ₴

