
Смартфон Realme GT 7T (RMX5085) 12/512Gb NFC Icesense Blue українська версія
- В наявності
22 499 ₴
Смартфон Realme GT 7T
realme GT 7T - потужність, яка надихає
Пориньте у світ швидкості, чіткості та інновацій із realme GT 7T — смартфоном, створеним для тих, хто вимагає максимум від технологій. Потужний процесор Dimensity 8400-MAX забезпечує флагманську продуктивність на базі ІІ, дозволяючи запускати будь-які додатки та ігри без найменших затримок.Ультраяскравий дисплей Pro-Esports з піковими 6000 нит робить зображення насиченим і читаним навіть під сонцем, перетворюючи перегляд і геймінг на справжнє задоволення. Фотокамера на 50 Мп з оптичною стабілізацією та розумною функцією Al Travel Snap фіксує яскраві моменти з кристальною точністю, навіть у русі. А титановий акумулятор на 7000 мАг за допомогою гіперзарядки 120 Вт гарантує, що ви завжди будете на зв'язку - від світанку до заходу сонця і навіть довше. realme GT 7T – це не просто смартфон, а ваш новий рівень мобільної свободи.

Флагманський чіп Dimensity 8400-MAX Pro для плавної багатозадачності
Створений за передовим 4-нм техпроцесом від TSMC, цей процесор пропонує вражаючу продуктивність із частотою до 3,25 ГГц та підтримкою пам'яті LPDDR5X та накопичувача UFS 4.0. Забезпечуючи смартфону високу обчислювальну потужність, він робить realme GT 7T ідеальним вибором для багатозадачності та мобільного геймінгу: запускайте ігри, месенджери та стрими одночасно, без найменших гальмувань.

GT BOOST
Ексклюзивний алгоритм штучного інтелекту від realme оптимізує роботу системи у найвибагливіших ігрових сценаріях. Навіть при високих навантаженнях ви отримуєте стабільну картинку в 120 кадрів в секунду і плавний ігровий процес без перегріву та просідання продуктивності. Потужність і ефективність тут йдуть пліч-о-пліч.

Al Gaming Coach - розумний напарник у кожній битві
Завдяки підтримці топових ігор у жанрах FPS та МОВА, вбудований ІІ-тренер аналізує ігрові ситуації в реальному часі та підказує, як діяти.Отримуйте тактичні поради та адаптивну допомогу прямо в процесі гри - піднімайте свій рейтинг і сильнішайте в кожній партії.

Суперємний акумулятор. Супершвидка зарядка
Акумулятор Titan ємністю 7000 мАг – це ваш квиток до повноцінного дня без розетки. Ви можете грати, дивитися відео, спілкуватися та фотографувати цілий день - і все це на одному заряді. А завдяки технології 120Вт Ultra Charge та інтелектуальному контролю зарядки, заповнити енергію до 100% можна всього за 42 хвилини. Більше того, безпека, довговічність та термостійкість батареї підтверджені сертифікатом TÜV Rheinland, вперше в галузі.

Флагман продуктивності ІІ
Сучасний ІІ інтегрований практично в кожен аспект цього телефону, щоб зробити його вашим розумним помічником. Так, наприклад, достатньо двічі торкнутися задньої панелі, щоб Al Planner точно просканував ваш екран, зібрав ключову інформацію та згенерував розклад без зусиль. Розумні функції також допоможуть вам обробляти фотографії та прибирати непотрібні об'єкти з них, шукати інформацію, редагувати аудіо та виконувати багато іншого. А персональний помічник Google Gemini допоможе у всьому, починаючи від написання повідомлень та планування свого дня до креативних завдань. Цей смартфон не просто слідує за вами - він передбачає ваші бажання.

Камера Al Travel Snap: кожен момент у неймовірній чіткості
Основна камера realme GT 7T оснащена 50 МП сенсором Sony IMX896 з оптичною стабілізацією і доповнена ширококутним модулем на 8 МП. Разом вони дозволяють знімати чудові фото у високій роздільній здатності і з чіткими деталями. А завдяки новому режиму Al Travel Snap, натхненному роботами професійних тревел-фотографів, ви зможете створювати виразні знімки у трьох фірмових стилях, щоб зафіксувати незвичайні моменти у всій їхній пишності. Бажаєте зробити портрет? Використовуйте портретний режим, при якому камера фокусується на обличчі, підкреслюючи риси та створюючи натуральний бік. З realme GT 7T кожен кадр буде чітким, живим та по-справжньому унікальним.

Кінематографічне 4K відео
Підтримка запису в 4K 60 кадрів в секунду - як про основну камеру, так і з фронтальної, включаючи підводний режим, робить realme GT 7T повноцінним інструментом для професійної зйомки якісного відеоконтенту. Хочете зняти динамічний вологу чи романтичне вечірнє відео біля моря? Цей смартфон готовий до будь-якого сценарію без зайвої обробки.

Максимум яскравості, мінімум затримок
Пориньте в розваги повністю з вражаючим 6,8-дюймовим Pro-Esports дисплеєм realme GT 7T. Яскравість до 6000 нит, роздільна здатність 1.5K (2800×1280), підтримка HDR10+ і Dolby Vision - все це дозволяє йому створювати захоплюючу картинку навіть на сонці. Сенсорні характеристики цього дисплея також вражають. Частота дискретизації до 2600 Гц дає блискавичний відгук, роблячи ігри ще більш результативними. А високочастотне ШІМ-регулювання та DC-димінг захищають очі та забезпечують комфортний перегляд у будь-який час доби. Це дисплей, який однаково добрий і для геймінгу, і для вечірнього читання.

Стабільна потужність із охолодженням IceSense Graphene
Унікальна система охолодження IceSense з додаванням графену та скловолокна ефективно розсіює тепло навіть за умов максимального навантаження. Завдяки їй ваш смартфон залишиться прохолодним і комфортним, а продуктивність стабільною, будь то гра чи монтаж відео для вашого блогу.

Алгоритм SignalCatcher: сильний сигнал навіть у слабких мережах
Інтелектуальний алгоритм SignalCatcher відстежує зміни мережі та перешкоди в режимі реального часу, щоб ви завжди були на зв'язку навіть у поїзді, ліфті або на дачі. Більше ніяких раптових розривів зв'язку чи «мертвих ЗОН».

Дизайн IceSense
realme стала першою, хто інтегрував графен у дизайн смартфона – і це не просто красиво, а ще й практично.Матова задня панель із тактильним покриттям нагадує ігрові миші: не ковзає, приємно лежить у руці та виглядає дорого. А всі деталі в образі смартфона, від візуальних ефектів до суті, є сплавом технологій та естетики. Це смартфон, який хочеться чіпати та показувати.

Максимальна водонепроникність та надійний захист
GT 7T надійний супутник у будь-якому місці та за будь-якої погоди. Він захищений за найвищим стандартом IP69, завдяки чому йому не страшні струмені гарячої води, пил та удари. А також має посилену металеву конструкцію та кілька шарів піни, що створюють «повітряну подушку» для підвищеної стійкості до падінь та вигинів. І оснащений склом ArmorShell™ про багаторазове армування, що створює на склі щільний шар, який робить його стійким до падінь та подряпин.

realme Ui 6.0 на Android 15 - розумний,зручний, ваш
Нова оболонка realme UI 6.0 на базі Android 15 забезпечує зручність у кожній деталі: швидкі оповіщення, персоналізація тим, простий доступ до функцій, просунутий захист даних та багато чого. Зробить телефон по-справжньому комфортним.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 202 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 512Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G720 |
| Діагональ дисплея | 6,8" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP69 |
| Комплектація | USB-кабель Гарантійний талон Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон Зарядний пристрій Чохол |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Модель пристроєм | GT 7T |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 120 Вт |
| Процесор | Mediatek Dimensity 8400 Max |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2800 х 1280 |
| Розмір | 162.42 х 75.97 х 8.25 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 3.25 ГГц |
| Щільність пікселів | 453 ppi |
- Ціна: 22 499 ₴

