Набір блогера Ulanzi Vijim vlog kit 6 (UV-2057)
- В наявності
1 469 ₴
Набір блогера Ulanzi Vijim vlog kit 6 (UV-2057)
Ulanzi Vijim vlog kit 6 (UV-2057) – професійний комплект для ведення блогу або відеоподкасту. У набір входить кріплення для мобільного телефону, світлодіодний світильник, висувний штатив та мікрофон.
ШТАТИВ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ
Штатив, що входить до комплекту, має три висувні ніжки. Також він може використовуватися як селфіпалка. Максимальна довжина штатива - 27 см. Кульове кріплення обертається на 360 градусів, що дозволяє налаштувати кут нахилу смартфона під час зйомки.

ТРИМАЧ ДЛЯ СМАРТФОНУ
Розсувний тримач для смартфона має кріплення на холодний черевик для встановлення додаткової апаратури. Можливе встановлення аксесуарів як у вертикальному, так і горизонтальному положенні.

Мікрофон для чистого звуку
Забудьте про шуми та перешкоди. Високочутливий мікрофон гарантує чіткий та якісний звук.
Декілька рівнів освітлення
Набір оснащений LED лампою з регульованим освітленням. 5 рівнів яскравості дозволяють підібрати найбільш підходящий режим для якісної зйомки. Прилад працює від акумулятора ємністю 2000 мАг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 575 г |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Кольорова температура | 5500K |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Алюміній |
| Особливості | Фіксована з різьбленням 1/4'' / Утримувач для смартфона |
| Потужність | 6 Вт |
| Регулювання яскравості світла | 800 lux |
| Розмір | штатив 27 см Діапазон затискної відстані 66-94 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Набір блогера |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 469 ₴

