Портативна колонка JBL GO 4

Візьміть із собою великий звук JBL Pro, куди б ви не подалися. Яскрава та барвиста ультрапортативна Bluetooth колонка JBL Go 4 поміщається на ладони, забезпечуючи чистий та гучний звук JBL Pro Sound з насиченими та пробивними басами. Завдяки оновленому дизайну вбудованої петлі її легко взяти з собою куди завгодно, а різноманітність колірних рішень дозволить вибрати той, який відповідає вашому стилю.

Крім того, вона водонепроникна та пилозахищена, тому любить виходити на вулицю. А 7 годин роботи в режимі відтворення дозволять вам насолоджуватися веселощами протягом дня або вечора під зірками. З'єднайте дві Go 4 для стереозвучання або підключіть по бездротовій мережі кілька колонок із підтримкою JBL Auracast для ще більшого звучання. Зробіть голосніше і дозвольте музиці взяти вас із собою куди завгодно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 85 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 850 mAh |
| Інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Вага | 192 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Елементи управління | Кнопки керування треками Регулятор гучності |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна акустика Кабель USB Type-C Інструкція Гарантійний талон |
| Кількість одночасних підключень | BL Auracast |
| Модель акустики | JBL GO 4 |
| Наявність мікрофона | Немає |
| Особливості | Вологозахист Індикатор заряду Петля / карабін для перенесення Спортивна |
| Потужність | 4.2 Вт |
| Розміри | 94.3 x 75.7 x 42.2 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час зарядки | 3 рік |
| Час роботи | 7 г |
| Частотний діапазон | 90 - 20000 Гц |
- Ціна: 1 999 ₴


