
Зовнішній акумулятор Yoki MaxCap 22.5W 10000 mAh Black YK-PMC1021
- В наявності
1 049 ₴
Зовнішній акумулятор Yoki MaxCap 22.5W 10000 mAh
Power Bank Yoki MaxCap YK-PMC1021 - це продуманий до дрібниць зовнішній акумулятор, орієнтований на повсякденну мобільність і високу функціональність. Завдяки невеликій вазі і компактним розмірам, він не перевантажує кишеню або сумку, залишаючись завжди під рукою, коли необхідна швидка і стабільна підзарядка портативних гаджетів.

Особливості та переваги повербанку Yoki MaxCap YK-PMC1021:
• Сучасний дизайн зі стильною глянсовою панеллю дисплея, яка привабливо контрастує з матовою поверхнею.
• Компактні розміри: 141 × 68 × 17мм, - з легкістю поміщається в кишені, забезпечуючи зручне використання в будь-яких умовах.
• Якісні електронні компоненти і надійно зібраний корпус зі стійкого до ударів і високих температур пластику.
Акумулятор ємністю 10000mAh (37Wh), який зберігає свою ємність тривалий час навіть при інтенсивній експлуатації.
• Практична кнопка для активації LED-дисплея, який точно відображає рівень заряду у відсотках і активність функції швидкої зарядки.
• Вихідний роз'єм USB-A, вхідний роз'єм Type-C2 і роз'єм Type-C1, який може працювати на вхід і вихід.
• Максимальна потужність на вході кожного з роз'ємів Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A и 12V/1.5V).
• Максимальна потужність на виході роз'єму USB-A: 22.5W (4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A).
• Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C1: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
• Підтримка швидкої зарядки в обидві сторони по протоколах PD, QC і деяким іншим.
• Технологія інтелектуального балансу напруги для стабільної зарядки двох пристроїв одночасно із загальною максимальною потужністю 22.5W.
• Багаторівнева система захисту від перезаряду, перерозряду, перегріву, перевантаження, стрибків напруги і короткого замикання.

При своїх скромних розмірах Yoki MaxCap YK-PMC1021 пропонує широкі можливості зарядки, високу надійність і впевнену підтримку навіть в самий насичений день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yoki |
| Тип | Power bank |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вихідна напруга | 22.5W (4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A). 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A). |
| Вихідний параметр | USB Type A USB Type C |
| Вхідна напруга | 18W (5V/3A, 9V/2A и 12V/1.5V). |
| Вхідний параметр | USB Type C |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, кабель USB-C, Документація. |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery QC швидка зарядка 2.0 QC швидка зарядка 3.0 Стандартна |
| Потужність | 22.5W |
| Розмір | 141×68×17мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 049 ₴

