
Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 3/64GB Ink Black (4894947089534)
- В наявності
3 449 ₴
Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4)
Сучасний дизайн
Ультрасучасний дизайн DECO, простий і красивий, є одночасно мобільним телефоном і модним аксесуаром.

Без затримок протягом 4 років
Телефон сертифікований TDV, що гарантує відсутність затримок протягом 4 років. Завдяки винятковій міцності немає необхідності в частій заміні. Насолоджуйтесь тривалою безперебійною роботою і бездоганним користувацьким досвідом.

Швидше і довше
Завдяки великій батареї ємністю 5000 мАг пристрій витримує понад 1600 циклів заряджання. Навіть після 5 років використання ємність батареї залишається на рівні понад 80%. Система заряджання Al вивчає ваші звички. Надзвичайно висока циклічність забезпечує довговічність.

Ігри та перегляд відео у вільний час
Деталі відображаються чіткіше, сенсорне управління працює плавніше, а екран добре видно на вулиці.

Безкоштовні дзвінки без сигналу
У ситуаціях, коли немає покриття мережі або мережа слабка, наприклад під час пригод на природі, гірських походів, концертів, у підземних паркінгах та інших випадках із поганими умовами мережі, прямий зв'язок між пристроями Bluetooth дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення.

Без турбот у вітер та дощ
Незалежно від того, чи це запилена будівельна площадка, вітер та дощ, чи випадковий контакт з водою у повсякденному житті, пристрій працює бездоганно.

Без турбот при падінні
Завдяки високоміцній конструкції від внутрішньої до зовнішньої частини корпусу, пристрій витримує падіння з висоти 1,5 м.

Не вистачає ідей? AI Writing допоможе!
Він пропонує функції генератора тексту, коректури та узагальнення. Доступ до інструменту можна отримати, вибравши текст. Він адаптує стилі для електронних листів та соціальних мереж.

Безтурботне міжмовне спілкування
Він включає переклад віч-на-віч для багатораундового обміну в офлайн-режимі, синхронний переклад для онлайн-зустрічей та переклад знімків екрана/фотографій для мобільного вибору.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno Mobile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 64 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,67" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 13 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Spark Go 2 (KM4) |
| Оперативна пам'ять | 3 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Розмір | 165,6 x 77 x 8,25 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 x 1.8 ГГц + 6 x 1.6 ГГц |
| Щільність пікселів | 263 ppi |
- Ціна: 3 449 ₴

