
Стайлер (випрямляч) Dyson Corrale HS03 Black/Purple (322962-01) EU
- В наявності
11 999 ₴
Стайлер (випрямляч) Dyson Corrale HS03
Вирівнювач для волосся Dyson Corrale - єдиний вирівнювач із гнучкими пластинами, що змінює форму. Гнучкі пластини змінюють форму, захоплюючи пасма волосся і фіксуючи їх, так ви можете досягти покращеного укладання без залежності від високих температур, без завитків та розльоту волосся в пасмі. В результаті пошкодження волосся знижується в два рази, а укладене волосся стає більш гладким і слухняним.

Нагрівальні пластини зі сплаву марганцю та міді обіймають ваше волосся, щоб утримувати його разом. Завдяки цьому покращеному контролю ви можете створити таке ж укладання за нижчих температур – з половиною збитків. Для ефективного вирівнювання волосся потрібен час та нагрівання пластин. Вирівнювач для волосся Dyson Corrale забезпечує до 30 хвилин укладання без дроту з тепловою ефективністю провідного випрямляча. Він повністю заряджається лише за 70 хвилин. А якщо потрібно збільшити час роботи, просто підключіть кабель для гібридного режиму зарядки.

У 2 рази менше пошкоджень волосся
Нагрівальні пластини зі сплаву марганцю та міді, ідеально підібрані до ширини людського волосся. Нагрівальні пластини гнучко прилягають до волосся, щоб оптимально його зібрати - для оптимального укладання при низьких температурах.

Система нагріву з інтелектуальним управлінням
Гнучке розташування електричних та теплових інтерфейсів. Вбудована система датчиків регулює температуру нагрівальних плит 100 разів на секунду, щоб ви ніколи не перевищували обрану настройку температури

Гнучкість бездротового випрямляча з потужністю нагріву проводового пристрою
Потужна 4-елементна літій-іонна батарея забезпечує теплову потужність випрямляча для волосся з дротом – без шнура. Постійний моніторинг та контроль інтелектуальної системи керування батареєю забезпечує оптимальне виділення тепла.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Так |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина проводу | 2,2 м |
| Харчування | Акумулятор,Мережа |
| Комплектація | Випрямляч Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна температура нагріву | 165 °C |
| Особливості | Гнучкі пластини Бездротова робота Інтелектуальний контроль нагріву OLED-дисплей Автоматичне відключення |
| Покриття пластин | марганцево-мідний сплав |
| Потужність | 499 Вт |
| Регулювання температури | Наявність |
| Розмір | 292х45х41 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Стайлер |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Функція іонизації | Да |
| Час зарядки | 70 хв |
- Ціна: 11 999 ₴

