
Смартфон Realme C71 6/128Gb NFC Forest Owl українська версія
- В наявності
5 399 ₴
Смартфон Realme C71
Realme: продуктивність та довговічність преміум класу
Смартфон Realme C71 – твій надійний супутник на кожен день. Завдяки потужній батареї ємністю 6300 мА·год і підтримці швидкого заряджання потужністю 45 Вт ти назавжди забудеш про дефіцит заряду. Цей смартфон не боїться пригод: його корпус має захист від ударів і падінь промислового рівня, даруючи впевненість у будь-якій ситуації. Насолоджуйся плавною картинкою на дисплеї з частотою оновлення 120 Гц, що ідеально підходить для ігор та динамічного контенту. До 24 Гб динамічної оперативної пам'яті потрібні для швидкої роботи додатків, до 256 Гб вбудованої пам'яті допоможуть зберігати все найважливіше без компромісів.

До двох днів роботи – півгодини на підзарядку
З потужною батареєю 6000 мА.год ти отримаєш до двох днів роботи від одного заряду - це дозволить тобі залишатися на зв'язку у найважливіші моменти, будь то інтенсивний робочий день або довгі години гри чи перегляду контенту. Ти отримаєш 50% заряду всього за 36 хвилин завдяки потужній зарядці 45 Вт, яка швидко поверне тебе у стрій. Реверсивна зарядка потужністю 6 Вт допоможе ділитися зарядом із твоїми девайсами протягом дня.

Pulse light: новий рівень взаємодії
Насолоджуйся унікальним досвідом спілкування з Pulse light - функцією, яка миттєво інформує тебе про те, що відбувається, дозволяючи дізнаватися про все з першого погляду. Вибирай із 9 яскравих кольорів індикації та 5 режимів мерехтіння, щоб персоналізувати свої повідомлення. При товщині всього 7.79 мм і вазі 196 г твій смартфон ідеально лягає в руку, поєднуючи стиль і функціональність.

Невразлива надійність
Realme C71 створений відповідно до найвищих стандартів Armorshelltm, пройшовши випробування на промисловий рівень захисту. Смартфон здатний витримати падіння з висоти до 1.5 м завдяки посиленому захисту кутів та спіненим ущільнювачам. Його алюмінієва структура забезпечує виняткову міцність. Окрім цього, смартфон отримав надійний захист від розлитої рідини, бризок та пилу. Нехай життя кидає виклики - Realme готовий до усього і не підведе.

Всебічний захист від вологи
Цей смартфон має унікальну здатність розпізнавати воду на екрані, гарантуючи бездоганну роботу в будь-яких ситуаціях: навіть з мокрими або брудними руками, у рукавичках або водонепроникному чохлі, він зберігає свою чуйність і чітко реагує на будь-які дотики. Передовий метод очищення від води ультразвуковими хвилями та вібраціями динаміка захищає від вологи та збільшує термін служби пристрою.

Процесор для будь-яких завдань
В Realme C71 використовується передовий процесор UNISOC T7250 з частотою 1.8 ГГц, створений для безкомпромісної продуктивності. Потокове відео, робота з кількома додатками, ігри на високих налаштуваннях, редагування фото - будь-які завдання виконуватимуться плавно і без затримок.

Занурення у перегляд
Оціни плавний перегляд контенту з дисплеєм, який дбає про твій зір. Його частота оновлення 120 Гц гарантує гладкі візуальні ефекти та мінімальну затримку, знижуючи навантаження на очі до мінімуму. Насолоджуйся кожним моментом – від захоплюючих ігор та стрімінгу до комфортного веб-серфінгу – 6.67-дюймовий HD+ дисплей з яскравістю 725 ніт зробить кожен кадр незабутнім.

Інтелектуальні функції для твого життя
З цим смартфоном ти спілкуватимешся без перешкод: інтелектуальна фільтрація сторонніх шумів зробить твої виклики кришталево чистими. Для швидкого пошуку інформації просто намалюй коло, щоб захопити об'єкт, про який хочеш дізнатися. Розумний чат допоможе тобі знайти натхнення та підвищити продуктивність у будь-який момент. Твої знімки стануть шедеврами: покращуй розмиті портрети, вирізай об'єкти та видаляй зайве для отримання бездоганних кадрів.

Деталі, що надихають
Основна камера 50 Мп подарує тобі можливість бачити світ у новому світлі. Кожен піксель працює, щоб передати максимальну деталізацію та багатство кольорів. Тепер ти можеш з легкістю робити фотографії професійного рівня, чи то за яскравого сонця, чи в складних умовах. Твої знімки будуть живими та насиченими, ідеально відображаючи кожен аспект того, що ти хочеш зберегти.

Безперервний зв'язок
З особливою конструкцією антени твій досвід використання мережі виходить на новий рівень. Насолоджуйся плавним завантаженням коротких відео, яке стало до 66% стабільнішим. Відеодзвінки стануть до 19% плавнішими, а якість звичайних дзвінків при поганому сигналі покращиться 15%. Тепер ти завжди будеш на зв'язку та зможеш займатися повсякденними справами без складнощів.

Звук на максимумі
Відчуй силу звуку як ніколи раніше, завдяки функції збільшення гучності на 400%. Тепер ти зможеш насолоджуватися улюбленою музикою, подкастами та відео навіть у галасливому оточенні. Твій смартфон забезпечить неймовірно чітке звучання для кожного дзвінка та сповіщення. Не упускай жодної деталі і будь впевнений, що ти завжди почуєш те, що для тебе важливе.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | ArmorShell Glass |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IPX4 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | C71 |
| Оперативна пам'ять | 6 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1604x720 |
| Розмір | 165.8 x 75.9 x 7.79 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 264 ppi |
- Ціна: 5 399 ₴

