
Смартфон Tecno Spark 40 (KM5n) 8/256 GB Dual Sim Mirage Blue (4894947091582)
- В наявності
6 699 ₴
Смартфон Tecno Spark 40 (KM5n)
Без затримок протягом 4 років
Телефон сертифікований TDV, що гарантує відсутність затримок протягом 4 років. Завдяки винятковій міцності немає необхідності в частій заміні. Насолоджуйтесь тривалою безперебійною роботою та бездоганним користувацьким досвідом.

Швидше і довше
Завдяки великій батареї ємністю 5200 мА/г він витримує понад 2000 циклів заряджання. Навіть після 5 років використання залишається понад 80% ємності. Система заряджання зі штучним інтелектом вивчає ваші звички. Надзвичайно високий цикл життя забезпечує довговічність.
Ігри та потокове відео у вільний час
Деталі відображаються чіткіше, сенсорне управління працює плавніше, а екран добре видно на вулиці.

Безкоштовні дзвінки без сигналу
У ситуаціях, коли немає покриття мережі або мережа слабка, наприклад під час пригод на природі, гірських походів, концертів, у підземних паркінгах та інших випадках із поганими умовами мережі, прямий зв'язок між пристроями Bluetooth дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення.

Без турбот у вітер та дощ
Незалежно від того, чи це запилене будівельне майданчик, вітер та дощ, чи випадковий контакт з водою у повсякденному житті, пристрій працює бездоганно.

Без турбот при падінні
Завдяки високоміцній конструкції від внутрішньої до зовнішньої частини корпусу, пристрій витримує падіння з висоти 1,5 м.
AI imaging 50MP камера
50-мегапіксельна надчітка основна камера, підсвічування та нічні сцени є чіткішими, а деталі відтворюються точніше.

FlashSnap
Імпортуйте алгоритм Best Moment, щоб отримати чіткі фотографії навіть під час зйомки стрибаючих людей на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno Mobile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G52 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6,67" |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Документація, Інструмент для вилучення Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Spark 40 (KM5n) |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Розмір | 165,6 x 77 x 7.7 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 x 2.0 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 263 ppi |
- Ціна: 6 699 ₴

