
Компактний міні пилосос Dyson DC63 Allergy (205579-01) EU УЦІНКА
- В наявності
9 999 ₴
Компактний міні пилосос Dyson DC63 Allergy

Нова дворежимна насадка Dual Mode з контролем потужності всмоктування
Ви можете вибрати режим для повсякденного прибирання або режим з максимальною потужністю всмоктування для дуже забруднених килимів і підлогових покриттів.
Технологія дворівневої циклонічної системи фільтрації 2 Tier Radial Root Cyclone
Удосконалено траєкторію повітряних потоків, що дає змогу скерувати в контейнер більше бруду й мікроскопічного пилу.

Двигун Dyson V4 з цифровим керуванням
DC63 — найменший пилосос Dyson. Але завдяки двигуну Dyson V4 із цифровим керуванням він має продуктивність повнорозмірного пилососа.
Технологія Ball
Легко повертається на місці. Без зайвих рухів.
Легкий і компактний
Важить усього 4.9 кг. Розміщується на аркуші формату А4.

Найтихіший пилосос Dyson
Куля, циклони й щітки для підлоги пилососа DC63 розроблені для зменшення рівня шуму.
Інженерна акустика
Присуджений знак Quiet Mark за низький рівень шуму без шкоди для продуктивності.
Гігієнічне очищення контейнера
Просто натисніть кнопку, щоб очистити контейнер від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Харчування | Від мережі |
| Зовнішні розміри | 25.3 х 19.3 х 36.1 см |
| Комплектація | Пилосос Комплект насадок |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність дисплея | Немає |
| Особливості | Для килимів, Для ковроліну, Для ламінату, Для лінолеуму, Для м'яких меблів, Для паркету, Для плитки, Для террас |
| Потужність | 1150 Вт |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Пилосос |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип пилососа | класичний |
| Функції насадок | Комбінована, Міні електрощітка, Насадка з м'яким валиком, Турбощітка (для прибирання волосся та вовни), Щілинна насадка |
- Ціна: 9 999 ₴

