
Стайлер Dyson Airwrap Co-anda 2x HS09 Ceramic Pink/Rose Gold (598757-01) UA
- В наявності
35 989 ₴
Стайлер Dyson Airwrap Co-anda 2x HS09

Абсолютно новий мультистайлер оснащений найпотужнішим двигуном для волосся від Dyson - Hyperdymium 2, який створює вдвічі більш інтенсивний потік повітря. Це дозволяє ще швидше сушити та укладати волосся.

Потужний двигун
Більш потужний двигун Hyperdymium 2 забезпечує вдвічі сильніший повітряний потік, що дозволяє швидше сушити і укладати волосся без екстремального нагріву. На 30% ефективніше за попередні моделі.
Нова насадка AirSmooth2x
Насадка AirSmooth2x створює рівномірний потік повітря з обох боків, що забезпечує ідеально гладке, пряме волосся без термічного пошкодження.

Інноваційні інтелектуальні насадки для укладання
Пристрій автоматично розпізнає насадку та застосовує збережені параметри температури та швидкості повітряного потоку – більше не потрібно щоразу налаштовувати вручну.
Гладке випрямлення
Інтенсивний потік повітря формує прямий та доглянутий вигляд – ідеально для щоденного укладання.

Кругла щітка для об'єму
Легко розплутує волосся, не зачіпаючи сусідні пасма, додає об'єм і створює пишне укладання.
Компактний та легкий дизайн
Вага пристрою складає всього 410 г, що робить його зручним у використанні та транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Немає |
| Вага | 410 г |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Довжина проводу | 2 м |
| Харчування | Від мережі |
| Комплектація | 30-міліметрова насадка Co-anda2x, 40-міліметрова насадка Co-anda2x, Насадка AirSmooth2xTM, Щітка для сплутування волосся 2х, Кругла щітка для подвійного об'єму 2x, Насадка для швидкого сушіння 2x, Чохол для зберігання |
| Максимальна температура нагріву | 90 °C |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна температура нагріву | 28°C |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулювання температури | Наявність |
| Розмір | 272 x 44 x 38 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Стайлер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Функція іонизації | Да |
| Швидкість повітряного потоку | 14 л/с |
- Ціна: 35 989 ₴

