Смарт-годинник KOSPET Tank M3 Ultra

Kospet Tank M3 Ultra - справжня міць і сила на вашому зап'ясті. За основу розробки цього девайса було покладено використання годинника в суворих умовах. Ця модель чудово підійде для тих, хто шукає пристрій із максимальним рівнем захисту. Новинка відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810H, а також має широкий функціонал: GPS з 6 супутниками, барометр, компас, вимірювання тиску, пульсу, рівня кисню в крові, імпорт маршрутів, потужна батарея, яка здатна пропрацювати 50 днів роботи без підзарядки. Спортивні режими в кількості 170+ програм, визначення типу силових тренувань і фіксація результатів у мобільному застосунку перетворять звичайне тренування на ефективне з необхідним змагальним духом. Домагайся перемог з надійним компаньйоном!

Захист
З Kospet Tank M3 Ultra Вам не будуть страшні будь-які випробування. Модель успішно пройшла 15 тестів на військовому рівні та 28 внутрішніх. Завдяки своїй міцності без проблем витримують високі температури до 70 градусів, морози до -40 градусів. Водостійка конструкція, що забезпечує 5 ATM і ступінь захисту IP69K, дає змогу завантажуватися в чарівний підводний світ на глибині до 50 метрів.

Компас і барометр
Годинник містить вбудовані датчики компаса і барометричного висотоміра для відображення поточного курсу, висоти й атмосферного тиску. Подорожуйте дикою місцевістю на своє задоволення.
Час роботи
Спеціально створена батарея з чистого кобальту ємністю 480 мАг дає змогу заряджатися на 50% за 45 хвилин і працювати від 12 до 15 днів у разі щоденного використання або понад 50 днів у режимі очікування за повного заряджання.
Дисплей
Годинник оснащується 1,96-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 410х502 pixels, розміщеним на ретельно виготовленому цілісному корпусі з нержавіючої сталі. Екран захищає стійке до пошкодження скло Corning Gorilla Glass 3, міцність якого 9H. Ви отримаєте прекрасне зображення під будь-яким джерелом світла - чи то яскраве сонце пустелі, чи нічне міське освітлення. Також у моделі присутня функція Always On Display.
Стеження за здоров'ям
Використовуючи новий оптичний датчик біообладнання VP60, Kospet Tank M3 Ultra забезпечує підвищену точність показань серцевого ритму, тиску та рівня кисню в крові, а також надає докладну інформацію щодо якості вашого сну та рівня стресу. Годинник допоможе стежити за станом Вашого здоров'я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kospet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Є |
| Вага | 75 г |
| Вбудована пам'ять | 256 мб |
| Водонепроникність | Прямокутні |
| Влагозащита | IP69K |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Датчики | Акселерометр Пульсометр З барометром Швидкість руху Вміст кисню у крові Лічильник биття серця Лічильник калорій Тонометр Крокомір |
| Дисплей | Кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Комплектація | Годинник Магнітна зарядна станція / магнітний зарядний кабель Microless Захисне скло Інструкція / посібник користувача Гарантійний талон/гарантія (в упаковці) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Модель пристроєм | KOSPET Tank M3 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Особливості | Захист від води, ударів Контроль денної активності |
| Пульсометр | Да |
| Підрахунок кроків | Є |
| Ремінець | Спортивний |
| Розмір | 56×4×12,8 мм |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Android iOS |
| Тип | Смарт-годинник |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип зарядки | Магнітна |
| Управління | Сенсорне |
| Флеш пам `ять | 256 МБ |
| Форма дисплею | Прямокутна |
| Час роботи | до 50 днів |
- Ціна: 3 799 ₴



