
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light (L058GBB2 VL360 RGB)
- В наявності
3 349 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light

Відеосвітло Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light - професійний RGB-освітлювач. Модель має режим HSI, що дозволяє регулювати відтінок від 0 до 359, насиченість від 0 до 100%, а також яскравість від 0 до 100%. Індекс кольору складає CRI 94+, що гарантує отримання широкого спектру природних та яскравих кольорів. Усі показники можна відстежувати за допомогою вбудованого дисплея.

Купа світлових ефектів
Освітлювач підтримує 20 світлових ефектів, серед яких можна знайти блискавку, феєрверк, пульсацію, стробоскоп, папараці, спалахи та багато інших. Кожен ефект можна налаштувати, змінюючи його яскравість, частоту та стиль. У комплектацію входять знімні шторки, що дозволяють регулювати світловий потік.
Продумана конструкція Освітлювач має вбудований акумулятор ємністю 3400 мАг, розрахований на 60 хвилин роботи пристрою за максимальної яскравості. Живити акумулятор можна через порт Type-C. Заряджання займе близько двох годин. Освітлювач також має вбудовану систему охолодження, яка активується при яскравості понад 50%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Потужність | 38 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3400 мАч |
| Вага | 850 г |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Кольорова температура | 2500 - 10000K |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Вбудований дисплей, активне охолодження |
| Розмір | 554х155х78 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Студійне світло |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Кут світіння | 120° |
| Час роботи | 60 хвилин роботи пристрою за максимальної яскравості. |
| Яскравість світла | CRI 94+ |
- Ціна: 3 349 ₴


