
Смартфон Motorola G06 4G 4/256GB Tapestry (PBA20004) українська версія
- В наявності
4 199 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.88" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 3 |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-C – USB Type-C Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | США |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра, Пластик, Скло |
| Модель пристроєм | G06 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 10 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1640х720 |
| Розмір | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Фазове (PDAF) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Щільність пікселів | 260ppi |
- Ціна: 4 199 ₴

