Портативна Bluetooth колонка Hoco HC2 Red
Колонка HOCO HC2 – це стильний та потужний пристрій для прослуховування музики в будь-якому місці. Вона працює по Bluetooth, що дозволяє підключати її до смартфону, планшета або іншого пристрою без дроту. Колонка має вбудований акумулятор, що дозволяє використовувати її далеко від джерела живлення. Також він має вбудований мікрофон для відповіді на дзвінки. Завдяки своєму компактному розміру та стильному дизайну, ця колонка є чудовим вибором для активного відпочинку та подорожей

Заряджається за допомогою кабелю USB протягом трьох годин. Час безперервної роботи складає 6 годин. Вгорі на корпусі знаходяться кнопки керування музикою. До Bluetooth колонки можна підключати навушники за допомогою кабелю AUX. Музичний стовпчик має вбудований мікрофон. Оснащена LED підсвічуванням. Для зручності транспортування є міцний ремінець.

Вбудований акумулятор дозволить вам брати портативну колонку із собою на природу, на дачу, і просто якщо ви любите слухати музику поза домашніми стінами. Роз'єм AUX дозволив вам користуватися портативною колонкою телефоном, тим самим використовувати її як підсилювач звуку. Колонка легка та міцна. Спеціальне покриття стійке до потертостей та подряпин.При своїх компактних розмірах Hoco HC2 відтворює по-справжньому приголомшливий звук. З його допомогою ви зможете насолоджуватися чистими верхами та глибоким басом, перебуваючи у будь-якій кімнаті Вашої оселі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 92 дБ |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 2400 mAh |
| Інтерфейси | Bluetooth V5.0, FM, AUX, microSD |
| Вага | 598 г |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), USB |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка; USB кабель для заряджання; AUX кабель. |
| Модель пристроєм | HC2 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Потужність | 2 х 5W |
| Розміри | 194,4x81x82 |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Час зарядки | 3 рік |
| Час роботи | 6 г |
| Частотний діапазон | 100 - 20000 Гц |
- Ціна: 539 ₴


