
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A11 Wi-Fi X130N 4/64 Gray (SM-X130NZAA)
- В наявності
5 299 ₴
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A11

Сучасний, стильний, преміальний
Створений у дусі легендарної лінійки Galaxy S, планшет Galaxy Tab A11 поєднує в собі витонченість і мінімалізм. Його плавні форми, акуратна обробка і лаконічний дизайн підкреслюють фірмову естетику Galaxy. Класичний сірий колір робить пристрій не тільки універсальним інструментом, але і стильним аксесуаром для повсякденного життя.

Яскравий екран із плавним відображенням
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з дисплеєм Galaxy Tab A11, створеним для фільмів, ігор і соціальних мереж. Частота оновлення 90 Гц забезпечує максимально плавні переходи і природний рух зображення, а висока яскравість зберігає чіткість навіть на сонці. Незалежно від умов, екран залишається контрастним і комфортним для очей.

Місце для всього, що важливо
Galaxy Tab A11 легко впорається з багатозадачністю і зберіганням файлів. Версії з до 8 ГБ ОЗУ забезпечують плавну роботу додатків, а вбудоване сховище об'ємом до 128 ГБ вміщує фото, відео та документи. При необхідності пам'ять можна розширити до 2 ТБ за допомогою карти microSD.

Камера для живого спілкування
Будьте на одній хвилі з близькими та колегами. Фронтальна камера 5 МП робить відеодзвінки чіткими та природними, передаючи емоції та деталі обличчя без спотворень.

Звук, який оживляє контент
Пориньте в атмосферу об'ємного звучання з подвійними динаміками, створеними у співпраці з Dolby. Фільми, музика та ігри набувають глибини та насиченості, перетворюючи кожне відтворення на подію. Для любителів класики передбачений аудіороз'єм 3,5 мм, що дозволяє підключити дротові навушники.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 335 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5100 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 64 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 8.7" |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектація | Планшет Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Модель пристроєм | Galaxy Tab A11 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1340х800 |
| Розмір | 211 x 124.7 x 8 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 179 ppi |
- Ціна: 5 299 ₴

