Ergo B185 Dual Sim
СТИЛЬНИЙ ТА КОМПАКТНИЙ ТЕЛЕФОН ДЛЯ НАДІЙНОГО ЗВ’ЯЗКУ
Все, що треба для надійного стільникового зв’язку, є в телефоні ERGO B185: подвійний слот для SIM-карт, підтримка передачі даних за стандартом EDGE, а також вбудований FM-радіоприймач для того, щоб знати актуальні новини.
ШИРОКИЙ НАБІР МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ФУНКЦІЙ
В моделі ERGO B185 є вбудований MP3-програвач, який може відтворювати аудіофайли, записані на карту пам’яті microSD. Для прослуховування музики можна використовувати як дротові навушники, під’єднані до роз’єму 3,5мм, так і різноманітні аксесуари з бездротовим з’єднанням через Bluetooth.
КАМЕРА Й ЛІХТАРИК ДЛЯ БІЛЬШИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Завдяки наявності камери й вбудованого ліхтарика, який ще може слугувати спалахом, можливості телефону розширюються ще більше, дозволяючи знімати й зберігати фотографії та відеоролики, а також світити в темряві.
СУЧАСНИЙ ТА НАДІЙНИЙ РОЗ’ЄМ USB TYPE-C
Наявність роз’єму USB Type-C дозволяє використовувати більш сучасні та зручні кабелі для заряджання телефону, а також для приєднання його до комп’ютера й використання як зовнішнього 2G-модема.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 2G |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Комплектація | Телефон, зарядний пристрій, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | B185 |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 160x120 |
| Розмір | 118.4x49.5x12.95 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 479 ₴


