
Смартфон Samsung Galaxy S25 S931B 12/256Gb Navy (SM-S931BDBG) Global Version
- В наявності
32 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S25

Лаконічний. Епічний.
Зустрічайте Galaxy S25 та S25+. Вишуканий, преміальний дизайн, міцна алюмінієва рамка, емерсивний екран, суперсучасна камера та стоншений корпус для комфортнішого тримання.

Стильний. Надійний.
Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 та S25+ достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де.

Персональні плани та звіти протягом дня
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.

Студія звукозапису, що завжде під рукою
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.

Ваш персональний тренер
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.

Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Неперевершена нічна зйомка. Менше фонового шуму, більше чіткості
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для захопливішоївідеозйомки. Наш удосконалений процесор забезпечує більш точне видалення шуму, тож тепер можна назавжди забути про зернистість під час нічної зйомки.

Виглядайте якнайкраще за будь-якого освітлення
Наша камера з вдосконаленим механізмом розпізнавання об'єктів може адаптуватися до різних умов освітлення. Передавайте відтінки та текстури шкіри саме такими, якими ви їх бачите.

Фільтри, створені саме для вас
Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри.

Створення хайлайтс стало ще простішим
Створюйте відеоролики максимально легко – просто об'єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити.

Процесор, спеціально розроблений для Galaxy
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.

Неперевершений час автономної роботи
Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 і S25+ значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.
Новий One UI 7, створений для роботи з AI
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 4000 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Гарантійне обслуговування проводиться мережею наших магазинів |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
| Діагональ дисплея | 6,2" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Штифт для вилучення Sim-карти, Інструкція користувача, Кабель USB Type-C |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Скло |
| Модель пристроєм | Galaxy S25 |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 4 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 146.9 х 70.5 х 7.2 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / eSIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 х 4.32 ГГц + 6 х 3.53 ГГц |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
- Ціна: 32 999 ₴



