
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot D10 Plus Gen 2 (RLD32GD)
- В наявності
10 999 ₴
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot D10 Plus Gen 2

Dreame Bot D10 Plus Gen 2: експерт сяючої чистоти
Довірте новому роботу-пилососу Dreame D10 Plus Gen 2 всі турботи щодо прибирання вашого будинку, насолоджуючись приголомшливою чистотою. Поєднуючи найкращі технології чистоти, включаючи датчик LiDAR, алгоритми Pathfinder та віддалене управління через програму Dreamehome на смартфоні, він стане майстром професійного прибирання, що виконує якісний клінінг будь-якого типу поверхонь.
Високотехнологічний датчик LiDAR та функція Pathfinder для побудови кращого маршруту прибирання та точного позиціонування у будь-якій кімнаті будинку
Інтелектуальна оптимізація вологого прибирання для різного ступеня забрудненості статі
Гнучке управління картами приміщення та сценаріями прибирання з використанням віртуальних кордонів
Потужний акумулятор 5200 мАг для прибирання без пауз

Три режими вологого прибирання
Хочете швидко освіжити підлогу у всьому будинку або прибрати стійкі плями, що потребують більш інтенсивного очищення? Просто регулюйте ступінь зволоження губки, вибираючи мінімальну для дерев'яної підлоги, середній рівень вологості для швидкого щоденного прибирання та інтенсивне зволоження для сильно забруднених підлог з сухими плямами. Який би режим ви не вибрали, результат завжди буде неперевершеним.

Ефективне прибирання без пауз
Оснащений ємним акумулятором, Dreame Bot D10 Plus Gen 2 зможе очистити до 168 кв. м підлоги без зупинок. А цього вистачить, щоб обійти всі кімнати в будинку чи одразу для кількох циклів збирання. А коли заряду все ж таки не вистачить для ретельного очищення підлоги, робот-пилосос автоматично повернеться на базу для підзарядки і одразу продовжить прибирання з місця, на якому зупинився.

Не потурбує ваш сон
Удосконалений двигун у новому Dreame Bot D10 Plus Gen 2 забезпечить гнучке керування потужністю та мінімальний рівень шуму в межах 74 дБ. З потужністю до 6 000 Па він легко збере бруд з твердої підлоги та килимових покриттів, автоматично оптимізувавши продуктивність всмоктування для різних поверхонь. А це не тільки забезпечить сяючу чистоту плитки, ламінату та ковроліну, а й значно скоротить витрати енергії для ділянок, що не потребують інтенсивного очищення.

Інноваційна щітка
Ще ретельніше прибирання забезпечить покращена щітка в Dreame D10 Plus Gen 2, що захоплює всі забруднення. Її особливі лопаті будуть ефективно піднімати весь бруд, крихти, пил і шерсть на різних покриттях, відразу спрямовуючи їх в пилозбірник. При цьому сам гнучкий ролик точно адаптується до різної поверхні, забезпечивши покращену зіткнення з підлогою. А коли прийде час очищення, просто знімайте щітку і легко прибирайте весь бруд, який намотався, щоб він не знижував ефективність збирання. Додатково передбачена бічна щітка в комплекті, що збирає пил уздовж лінії стін, у кутах та під меблями.

Жодних клубів пилу
Автоматичне вивантаження сміття запобігає потраплянню пилу всередину приміщення, що особливо важливо для людей, які страждають на алергію. Завдяки технології DualBoost, що використовує відразу два повітряні канали, тепер навіть найдрібніші алергени залишаться всередині пилозбірника. І тепер це найкращий пилосос, який підтримуватиме бездоганну чистоту всіх підлог у будинку та безпечну атмосферу для життя навіть найменших членів родини.

Забудьте про постійне обслуговування
Як би часто ви не планували сеанси прибирання, Dreame D10 Plus Gen 2 не складе жодних проблем із постійним очищенням завдяки функції автоматичного вивантаження пилу. Щоразу повертаючись на зарядну станцію, він спустошуватиме пилозбірник у спеціальний 4-літровий мішок, щоб ви могли очищати його рідше і насолоджуватися максимальним комфортом.

Управління голосом
Залишаються розсипані пластівці на кухні? Запускайте прибирання просто за допомогою голосу, щоб не діставати смартфон для налаштування щоразу. Dreame D10 Plus Gen 2 легко інтегрується у вашу екосистему Розумного дому, чи підтримує він Google Home, Siri або Alexa. Виконуйте прибирання просто, коли зупинилися на каві, і насолоджуйтесь простим керуванням у будь-який момент, коли це зручно.

Додаток Dreamehome
Отримайте доступ до розширених налаштувань прибирання через фірмову програму Dreamehome для смартфона. З його допомогою ви зможете складати власний графік прибирання вашого будинку, задати маршрут та виставити заборонені зони для кімнат, які не потребують очищення підлоги. Створюйте віртуальні стіни в зоні сходів, порогів і в коридорі і легко регулюйте споживання води для вологого прибирання, щоб унеможливити перезволоження підлоги. Відкрийте для себе максимальну зручність та комфорт віддаленого керування.

Стильний. Компактний. Маневрений
Новий Dreame D10 Plus Gen 2 тепер досить компактний, щоб легко заїхати під меблі, і одночасно напрочуд потужний, щоб зібрати всі забруднення. Виконаний у стильному білому корпусі, він стане яскравим акцентом вашого інтер'єру, створеним для якісного та ефективного прибирання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Потужність | 46 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип прибирання | Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Комплектація | Робот-пилосос, Бічна щітка, Кабель живлення, Модуль для вологого прибирання, Насадка з мікрофібри для вологого прибирання, Пилозбірник, Змінний мішок, Щітка прогумована (V-подібна), Станція автовивантаження сміття, Інструкція, Гарантійний талон, Упаковка |
| Площа прибирання | 168 м2 |
| Побудова карти в додатку | Да |
| Програмування прибирання | Да |
| Розміри | 350 х 350 х 96.3 мм |
| Система самоочищення | Да |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Робот-пилосос |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип підлоги | плитка; паркет/ламінат; лінолеум; ковролін |
| Тиск, МРа | 6000 |
| Управління смартфоном | Да |
| Функції | регулювання подачі води; керування розкладом; встановлення віртуальних стін |
| Час роботи | більше 200 хв |
- Ціна: 10 999 ₴

