
Портативна колонка Marshall Tufton Black and Brass (1005924)
- В наявності
19 999 ₴
Портативная колонка Marshall Tufton
Король доріг
Сміливо вирушайте на гастролі, адже з вами – Tufton, найпотужніша портативна колонка від Marshall. Tufton – справжній чемпіон звукових марафонів. Акустика забезпечує понад 20 годин портативного відтворення на одному заряді, тому ви можете їхати так далеко, як забажаєте, і грати так довго, як захочете.

Багатонаправлений звук
Колонка Marshall Tufton є 3-х смуговою акустичною системою, в якій застосовані середньо- та високочастотні динаміки, а також сабвуфер. Подібну конструкцію відрізняє чистий і артикульований звук на будь-яких частотах. Завдяки додатковому середньочастотному динаміку, розташованому в задній частині колонки, ви зможете насолоджуватися просторовим 360-градусним звучанням Blumlein Stereo Sound з ефектом повного занурення.

Bluetooth 5.0
Колонка Tufton оснащена технологією Bluetooth 5.0, яка дозволяє підключатися до будь-якого бездротового пристрою в радіусі до 9 метрів.

Міцний та безпечний для носіння корпус
Водонепроникна конструкція, яка може витримати потрапляння незначної кількості води, і потаємні кутові заглушки роблять акустику Marshall Tufton надійним попутником, стійким до зовнішніх впливів.
Легендарний дизайн
Дизайн колонки Tufton – це данина поваги славним традиціям рок-н-ролу. Вона оснащена міцною металевою решіткою, яка нагадує сталеві сітки мікрофонів, а також зручним ременем для перенесення як в електрогітари.

Можливість підключення декількох джерел
Колонка Marshall Tufton підтримує роботу з декількома Bluetooth-пристроями одночасно з можливістю перемикання між ними. Тепер ви з друзями зможете по черзі програвати вашу улюблену музику.

Швидка зарядка
Заряджайте Tufton в одну мить. Всього 20 хвилин – і у вас 4 години бездротового відтворення, а повний заряд акумулятора досягається всього за 2,5 години зарядки.

Персоналізація звучання
Акустика Marshall Tufton оснащена аналоговими регуляторами для тонкого налаштування басів, високих частот та гучності. Отримайте саме те звучання, яке вам потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка Tufton, Кабель живлення, Посібник користувача з правовою інформацією та інформацією про безпеку. |
| Кількість одночасних підключень | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Вініл |
| Модель акустики | Tufton |
| Наявність FM приймача | Немає |
| Наявність дисплея | Немає |
| Особливості | Водонепроникна конструкція з рейтингом IPX2; Індикатор батареї; Функція швидкого заряджання; Просторове 360-градусне звучання Blumlein Stereo Sound; |
| Потужність | 80 Вт |
| Розміри | 229 x 163 x 350 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Формат акустики | 3.0 |
| Час роботи | До 20 годин |
| Частотний діапазон | 40 Гц-20 кГц |
| Чутливість | 102 ± 2 дБ |
- Ціна: 19 999 ₴



