Зовнішній акумулятор Proove Hyper Flux 10000mAh 22.5W Gradient (PBH120120009)
- В наявності
1 199 ₴
Зовнішній акумулятор Proove Hyper Flux 10000mAh 22.5W
Універсальність зарядки
Proove Hyper Flux виблискує універсальністю, оснащений як Type-C, так і USB портами, що дозволяє одночасно заряджати два різні пристрої. Його компактні розміри та елегантний дизайн роблять його ідеальним супутником в дорозі, легко поміщаючись у сумку або рюкзак.

Технічні параметри
Повербанк Proove Hyper Flux має потужний вихід Type-C з максимальною потужністю 22.5W, що забезпечує швидку зарядку.

Захист для ваших пристроїв
Hyper Flux оснащений розумною системою захисту, яка автоматично визначає підключений пристрій та оптимізує подачу енергії. Це забезпечує захист ваших гаджетів від перевантаження, перевищення напруги, перегріву та короткого замикання, гарантуючи безпеку під час зарядки.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Power bank |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикатор заряду батареї | Світлодіодний |
| Вихідна напруга | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Вихідний параметр | Type-C Type-A |
| Вхідна напруга | 4.5V/1.5A, 5V/2A, 9V/3A,12V/5A |
| Вхідний параметр | Type-C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Портативна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 2 |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Перегріву, Короткого замикання, Перенапруги |
| Особливості швидкої зарядки | Є |
| Потужність | 22,5 W |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 199 ₴

