
Бездротовий зарядний пристрій Proove Knocker 2in1 White (WSPK15012002)
- В наявності
999 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий зарядний пристрій Proove Knocker 2in1
Універсальність
Knocker 2 in 1 поєднує в собі функцію бездротової зарядки та зручного тримача смартфона. Завдяки магнітному кріпленню, пристрій легко фіксується на задній панелі телефону і підходить для зарядки не тільки смартфонів, але й смарт-годин.
Дизайн
Компактна та функціональна форма дозволяє використовувати Knocker як попсокет або підставку, забезпечуючи комфорт при перегляді контенту. Стриманий дизайн добре поєднується із сучасними смартфонами та доповнює їх зовнішній вигляд.
Захисні властивості
Пристрій оснащений системою захисту від перегріву, перенапруги та короткого замикання, що гарантує безпечну зарядку ваших гаджетів у будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга та сила струму | Для смартфона: 15W, для смарт-годинника: 2.5W, для навушників: 2.5W |
| Вхідна напруга та сила струму | DC 5V/3, 9V/3A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Бездротовий зарядний пристрій • USB-C - USB-C • документація |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Метал |
| Особливості | Пристрій обладнано системою захисту від перегріву. Стандарт бездротової зарядки Qi2 |
| Потужність | 15W |
| Роз'єми | Type-C |
| Розмір | 61.4x19.5mm |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядні пристрої |
| Тип гарантії | Від виробника |
- Ціна: 999 ₴

