
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82A 10000mAh 15W Black
- В наявності
1 099 ₴
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82A 10000mAh 15W
Повербанк Borofone BJ82A - компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 10000 мАг.
Зарядний пристрій практично у використанні. Поміщається у будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.

Швидка та бездротова зарядка
Головна особливість цього повербанку - бездротова зарядка з широким спектром стандартів, що підтримуються ( 5W, 7.5W, 10W, і 15W) , включаючи MagSafe . Це робить повербанк універсальним та зручним рішенням для заряджання гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готовий до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо додати портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес заряджання, роблячи його швидким та ефективним. Ця функція є особливо корисною для власників iPhone.
Аксесуар підтримує новітні технології швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор. За допомогою Quick Charge 3.0 підключені пристрої заряджаються вдвічі швидше, ніж з QC 1.0 і на третину швидше, ніж з QC 2.0.

Якісні матеріали
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику . LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.
Повербанк компактний та легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання та перегріву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Power bank |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикатор заряду батареї | Світлодіодний |
| Вихідна напруга | 5V-3A; 9V-2.22A; 12V-1.67A 5V-3A; 9V-2A; 10V-2.25A; 12V-1.5A; 5W/7.5W/10W/15W |
| Вихідний параметр | Type-C, USB |
| Вхідна напруга | 5V-3A; 9V-2.22A; 12V-1.67A 5V-3A; 9V-2A; 10V-2.25A; 12V-1.5A; |
| Вхідний параметр | Type-C |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель, Документація |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Швидке заряджання батареї Коротке замикання Перегрівання Перезарядження |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery, Quick Charge 3.0, MagSafe, Стандартна, Quick Charge 2.0, Qi стандарт |
| Потужність | 15W |
| Розмір | 100 x 69 x 18 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 099 ₴

