
Смартфон XIAOMI Poco C85 8/256 Gb (green) українська версія
- В наявності
6 299 ₴
Смартфон XIAOMI Poco C85
POCO C85: вражаюча потужність у твоїх руках
Смартфон POCO C85 створений, щоб вражати та надихати. Поринь у світ яскравого та плавного зображення на супер-чіткому 6.9-дюймовому екрані з частотою оновлення 120 Гц. Насолоджуйся блискавичною роботою додатків та іграми без затримок завдяки 8-ядерному процесору MediaTek Helio G81-Ultra та пам'яті до 12/256 Гб. Створюй чудові фотографії з будь-якого ракурсу на 50-мегапіксельну камеру, фіксуючи кожен яскравий момент життя у високій якості. З потужною батареєю на 6 000 мА·годі швидкою підзарядкою 33 Вт ти завжди залишишся на зв'язку і не турбуватимешся про рівень заряду.

Твоя історія у кожному кадрі
Знімай багато, знімай з різних ракурсів та відстані та завжди отримуй ідеальні фото. Смартфон POCO C85 оснащений 50-мегапіксельною подвійною AI-камерою, створеною для тих, хто хоче не просто робити знімки, а сфотографувати найкращі моменти. Ти отримаєш приголомшливу чіткість і бездоганну деталізацію, і тепер усі твої фотографії – це не просто зображення, а справжні шедеври, сповнені емоцій та сенсу.

Бездоганна плавність
Поринь у світ плавних та чітких зображень з екраном смартфона POCO C85 з частотою оновлення до 120 Гц, яка забезпечує новий рівень реалістичності для динамічного контенту та супер-м'який скролінг для пошуку в інтернеті.

Ідеальний баланс комфорту та стилю
Смартфон POCO C85 створений для максимальної зручності. Його тонкий корпус з товщиною всього 8.2 мм і невеликою вагою 211 г ідеально лежить у руці, забезпечуючи комфортне використання за будь-яких обставин. Декілька преміальних кольорів, в яких представлена модель, дозволять тобі легко визначитися з правильним вибором. Насолоджуйся потужністю та елегантністю в одному пристрої, який не тільки чудово виглядає, але й відчувається.

Насолода від звучання
Забудь про плоский звук — POCO C85 подарує тобі абсолютно новий рівень акустичної насолоди, роблячи твоє дозвілля ще яскравішим і насиченішим. Його якісний звук занурює тебе в атмосферу улюбленої музики, фільмів та ігор: ти зможеш почути кожну ноту, відчути глибину басів та чистоту високих частот. Чи це перегляд динамічного блокбастера, прослуховування улюбленого альбому або розмова з друзями, смартфон C85 забезпечить кришталево чисте та об'ємне звучання.

Світ яскравих фарб та чітких образів
Насолоджуйся переглядом контенту у чудовій якості на 6.9-дюймовому FullHD екрані POCO C85. Великий та яскравий дисплей смартфона ідеально підходить для перегляду фільмів, ігор та читання. Роздільна здатність FullHD гарантує приголомшливу деталізацію та високу чіткість зображення, роблячи кожну сцену неймовірно реалістичною. Оціни насиченіи кольори та глибокий контраст, що перетворюють твій смартфон на справжній міні-кінотеатр у твоїх руках.

Пам'ять, якої вистачить на все
Зі смартфоном POCO C85 ти отримаєш повну свободу використання. Оперативна пам'ять до 12 Гб забезпечує блискавичну швидкість роботи, дозволяючи легко перемикатися між додатками та грати у вимогливі ігри без затримок. Вбудоване сховище до 256 Гб гарантує, що у тебе завжди буде достатньо місця для всіх твоїх фото, відео та улюблених серіалів. Більше не потрібно вибирати, що видалити - насолоджуйся продуктивністю та сховищем, які підходять для будь-яких завдань.

Продуктивність, на яку можна покластися
Центральний процесор MediaTek Helio G81-Ultra гарантує виняткову швидкодію та миттєвий відгук, дозволяючи легко виконувати будь-які повсякденні завдання. За графіку відповідає процесор Mali-G52 MP2, який забезпечує плавний геймплей в іграх та комфортний перегляд відео. Ця потужна комбінація дозволить тобі насолоджуватися будь-яким контентом без компромісів.

Заряду вистачить надовго
Смартфон POCO C85 оснащений акумулятором марафонської витривалості ємністю 6000 мА · год. Такої кількості заряду вистачить на весь день активного використання, від ранкового прослуховування музики до вечірнього перегляду серіалів. Ти зможеш годинами грати, спілкуватися та працювати, не турбуючись про пошук розетки. Насолоджуйся повною свободою пересування і залишайся на зв'язку рівно стільки, скільки тобі потрібно, без будь-яких компромісів.

Підзарядка на супершвидкості
Завдяки швидкій зарядці потужністю 33 Вт тобі більше не доведеться годинами чекати, поки телефон зарядиться. Навіть коротка підзарядка дозволить миттєво поповнити енергію та швидко повернутись до поточних справ. Заряджайся за лічені хвилини перед виходом з дому або на перерві, щоб завжди залишатися на зв'язку.

Надійний захист на кожен день
Смартфон POCO C85 готовий до будь-яких випробувань. Його корпус надійно захищений за стандартом IP64, даруючи тобі впевненість у тому, що краплі дощу або випадково розлита рідина не зможуть вплинути на його працездатність.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP2 |
| Діагональ дисплея | 6.9" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Poco C85 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Розмір | 173.16 x 81.07 x 8.2 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Galileo, Beidou |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Щільність пікселів | 254 ppi |
- Ціна: 6 299 ₴

