
Зовнішній акумулятор XO PR238 10000mAh 22.5W Black
- В наявності
699 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор XO PR238 10000mAh 22.5W
XO PR238 - зручний для подорожей, завдяки своїм компактним розмірам та малою вагою у 223 грами є ідеальним поєднаням потужності, зручності та мобільності.
Заряджайте 3 пристрої одночасно
Порт USB-C і порт USB-A забезпечують можливість одночасно заряджати телефон та інші гаджети.

Високошвидкісна зарядка
Заряджайте телефони, планшети та інше на високій швидкості за допомогою технології Power Delivery до 20 Вт та Quick Charge до 22.5 Вт.
Цифрова індикація
Цифровий LCD індикатор відображає поточний стан батареї та статус зарядки.

Технології захисту
Захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму, захист від перезаряду, захист від зниженої напруги, автоматичне відключення малого навантаження, автоматичне розпізнавання роблять XO PR239 зручним та безпечним за будь-якого сценарію використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 223 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вихідний інтерфейс | USB, USB Type-C |
| Вхідна напруга | 1.5А 1.67А 2.22А 2.25А 3А |
| Вхідний інтерфейс | Micro-USB USB Type C |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Powerbank, Інструкція, Гарантійний талон |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Швидке заряджання батареї |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery QC швидка зарядка 2.0 QC швидка зарядка 3.0 |
| Потужність | 22.5W |
| Розмір | 140.3 х 68 х 16 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Зовнішні акумулятори |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 699 ₴

