
Набір для блогерів 2 в 1 LED RGB Camera Light 21 (PM-36) + штатив журавель 1.4 m Black
- В наявності
1 449 ₴
Набір для блогерів 2 в 1 LED RGB Camera Light 21 (PM-36) + штатив журавель 1.4 m
Зроби свої фотографії та відео яскравим та професійним! Наш RGB-світлодіодний освітлювач є ідеальним вибором для тих, хто хоче отримати ідеальне освітлення для фото та відео.

Портативне відео світло забезпечує яскраве та насичене світло, що ідеально підходить для створення креативних кадрів та відеороликів з камери або телефону.Крім того, RGB лампа має безліч режимів освітлення, що дозволяють вам створювати різні ефекти та настрої.

Ця лампа – це ідеальний вибір для професійних фотографів, відеооператорів та блогерів. На відміну від кільцевої лампи, час роботи без підзарядки портативний освітлювач складає від 2 (при максимальній яскравості) до 15 годин (при мінімальній яскравості)!Основною перевагою даного світлодіодного освітлювача є відсутність відблисків та рівномірне розсіювання світла.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | багатобарвне; холодний білий; теплий білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Кольорова температура | від 2500 до 9000К |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Потужність | 3.7 В |
| Розмір | Глибина: 5 см Висота: 36 см |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Набір блогера |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 449 ₴

