Смартфон OPPO A5 Pro
OPPO: поєднання витривалості та функціональності
OPPO A5 Pro – твій надійний супутник для життя та пригод. Він не боїться води та пилу завдяки захисту IP69, а ударостійкість військового стандарту гарантує безпеку навіть в екстремальних умовах. Забудь про щоденну підзарядку з потужною батареєю на 5800 мА.год, що забезпечує тривалу автономність. Знімай яскраві моменти на камеру високої роздільної здатності 50 Мп. А технологія ШІ LinkBoost забезпечить стабільне та швидке з'єднання в будь-якому місці.

Надійність, на яку можна покластися
Корпус OPPO A5 Pro повністю водонепроникний за стандартом IP69, він витримує не просто занурення у воду на 1.5 метра до 30 хвилин, а й потужні струмені води під тиском, і навіть бризки гарячої води до 80°C. Смартфон пройшов 14 військових тестів на міцність, і його внутрішній захист продуманий до дрібниць: біонічна амортизація працює як повітряна подушка для найважливіших деталей, а міцна алюмінієва пластина для материнської плати та посилене скло підвищують ударостійкість до 160%.

Чіткий чуйний дисплей
Насолоджуйся ідеальним переглядом за будь-яких умов завдяки 6.67-дюймовому надяскравому екрану з піковою яскравістю до 1000 ниток, яка гарантує, що зображення залишиться чітким навіть у сонячну погоду. Чутливий дисплей оснащений ексклюзивним алгоритмом OPPO для мультидотику: ця передова технологія забезпечує точну роботу сенсора навіть тоді, коли ти в рукавичках, що робить використання смартфона надзвичайно зручним в холодну погоду.

Надпотужний звук
Подвійні стереодинаміки створюють потужне глибоке стереозвучання, забезпечуючи ефект занурення під час перегляду фільмів або в іграх, і роблячи прослуховування музики більш насиченим та детальним. Можливість збільшити гучність до 300% – це ідеально, коли ти перебуваєш у галасливому місці та хочеш чітко чути кожен звук без втрати якості. Завдяки цьому фільми, музика та ігри стають по-справжньому захоплюючими та приносять максимум задоволення

Стабільний сигнал
Смартфон оснащений ексклюзивним алгоритмом LinkBoost від OPPO, що динамічно посилює сигнал у найскладніших умовах – від переповнених стадіонів та вокзалів до сільської місцевості з низьким рівнем сигналу. У поєднанні з передовою системою антен із покриттям 360° та симетричним розташуванням ти скрізь отримаєш стабільний сигнал. Це оптимізує надійність з'єднання та забезпечує потужний зв'язок для комфортного потокового перегляду та онлайн-ігор без затримок, гарантуючи постійний доступ до мережі.

Режим Outdoors
Спеціально для активного використання на вулиці передбачено режим Outdoors, який гарантує, що ти завжди будеш на зв'язку завдяки пріоритету та оптимізації роботи ключових додатків. У цьому режимі автоматично збільшується гучність звуку, що дозволяє чітко чути співрозмовника або сповіщення навіть у найгучнішій обстановці. Автоматичне включення гучномовця під час виклику та активація Always-On Display додають зручності та інформативності, роблячи телефон максимально функціональним, коли ти перебуваєш поза межами дому, і тобі потрібен швидкий доступ або зв'язок.

Години на роботу – хвилини на підзарядку
Потужна батарея ємністю 5800 мА.год забезпечить тобі автономність на весь день навіть за найактивнішого використання. Батарея розрахована на довгу службу: вона зберігає більше 80% своєї початкової ємності навіть через 4 роки використання. Якщо тобі потрібно швидко зарядитися, скористайся супершвидкою зарядкою SUPERVOOCTM Flash Charge потужністю 45 Вт: ти зможеш всього за лічені хвилини поповнити заряд батареї на кілька годин роботи.

Визначна продуктивність
Смартфон працює на базі сучасного чіпсету Snapdragon 6s 4G Gen1, який забезпечує не тільки ефективне використання батареї, але й гарантує плавну роботу всіх функцій, швидке та стабільне підключення до мережі та покращену графіку для твоїх ігор та перегляду контенту. Функція розширення RAM дозволяє збільшити обсяг оперативної пам'яті за рахунок вільного сховища, дозволяючи легко перемикатися між програмами, відкривати безліч вкладок у браузері і запускати ресурсомісткі завдання, зберігаючи плавність роботи при високих навантаженнях.

Професійні можливості камери
З ультра-чіткою 50-мегапіксельною камерою ти зможеш зафіксувати кожну деталь своїх улюблених моментів із неймовірною чіткістю. Спеціальний режим високої роздільної здатності дозволяє досягти приголомшливої деталізації та зберегти важливі миті з максимальною точністю. Камера створює м'яке розмиття фону, виділяючи об'єкт зйомки, що ідеально підходить для особливих подій чи цінних моментів із друзями. Ти зможеш легко налаштувати рівні ретуші прямо в додатку камери для природного покращення рис обличчя, створюючи ідеальний вид на фото. Зберігай миті до і після кожного знімка разом із навколишніми звуками – це як маленькі живі спогади про чарівні моменти, які допоможуть знову пережити незабутні емоції.

Прокачай креативність
Ти можеш зібрати друзів або сім'ю на фото, навіть якщо вони знімалися окремо в різний час - просто завантаж до 25 зображень, і ШІ об'єднає їх у відмінний груповий знімок одним дотиком. Або перетвори звичайні фото на витвори мистецтва, застосувавши до них різні художні стилі та фільтри. Щоб зробити свої відео більш живими та залучаючими, знімай одночасно на передню та задню камери – це ідеально для відеоблогів, розповідей про подорожі чи просто для того, щоб поділитись враженнями.

ШІ готовий прийти на допомогу
ШІ Асистент для документів резюмує статті, виділяючи головне, робить точні переклади та переписує текст, підлаштовуючи його під потрібний стиль. Якщо у тебе є нариси, ідеї або нотатки, які потрібно упорядкувати, ШІ Асистент для нотаток допоможе швидко відформатувати, відредагувати та згрупувати твої записи, щоб твої думки були викладені чітко та комфортно для розуміння та подальшого використання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5800 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP69 |
| Комплектація | Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Модель пристроєм | A5 Pro |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 1604x720 |
| Розмір | 164.82 х 75.53 х 7.76 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Щільність пікселів | 264 ppi |
- Ціна: 8 099 ₴


