Nokia 110 Dual Sim 2024
Спілкуйтеся, коли і скільки хочете.
Що спільного між відпусткою та часом роботи від однієї зарядки акумулятора? Чим довше — тим краще. Nokia 110 має знімний акумулятор ємністю 1000 мА*год, якого вистачає до 18 днів у режимі очікування. Тож на роботі чи у відпустці у вас точно вистачить заряду на розмови.
Гарний ззовні — приємний на дотик.
Стильні смуги по краям телефону — це не просто дизайнерське рішення, а елементи міцного внутрішнього каркасу, які роблять Nokia 110 ще надійнішим. Ще одна особливість оздоблення — керамічне покриття з нано-малюнком на задній панелі, що надає телефону приголомшливого блиску та робить його приємним на дотик.
Ваша камера, ваш музичний програвач, і не тільки.
Щодо практичних і корисних особливостей, телефон оснащений диктофоном, потужним ліхтариком і місцем для 2000 контактів. Але ось найцікавіше: тут є FM-радіо, MP3-плеєр і, звісно ж, гра «Змійка». Усе, що потрібно, чи не так?!
Великі кнопки. Великий екран. Великий палець вгору.
Більше — не завжди краще, але це справді так, коли мова йде про розмір екрану. Дисплей діагоналлю 2.0 дюйма — це великий крок вперед у порівнянні з 1.77-дюймовим дисплеєм попередніх моделей. Додайте до цього велику тактильну клавіатуру, і факт стане очевидним: Nokia 110 просто приємно користуватися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 4 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP52 |
| Комплектація | Телефон; Зарядний пристрій; Документація |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Nokia 110 2024 |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір | 115.5 х 49.5 х 14 мм |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
| Частота оновлення дисплею | 60 Гц |
- Ціна: 1 150 ₴


