
Смартфон Samsung Galaxy S25 FE S731B 8/512Gb Jetblack (SM-S731BZKIEUC) Global Version
- В наявності
28 888 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S25 FE

Тонший, легший і дивовижніший
Galaxy S25 FE має товщину лише 7,4 мм і важить 190 грамів, що робить його найтоншим і найлегшим телефоном серії FE на сьогодні. Він також має найтонші наразі рамки, гармонійно поєднані з плинним дизайном камери, що надає елегантного вигляду і забезпечує захопливіший перегляд. Менша вага – більший комфорт використання.

Зустрічайте нашу блискучу лінійку
Galaxy S25 FE продовжує естетику серії S і представлений у чотирьох стильних кольорах із преміальною матовою поверхнею: синій, глибокий чорний, крижаний блакитний та білий. Він також має двоколірну рамку, яка надає унікального й неповторного вигляду, завдяки чому ви завжди будете в тренді.

Неймовірно надійний
Galaxy S25 FE, захищений склом Corning Gorilla Glass Victus+ та посиленою алюмінієвою рамкою Armor Aluminum, виготовлений з такого самого міцного та високоякісного матеріалу, як і Galaxy S25 та S25+. Він також має захист від пилу та води за стандартом IP68, тож ви можете з упевненістю вирушати у свою наступну пригоду.

Відкрийте для себе приголомшливу чіткість зображення завдяки AI ProVisual Engine
Технологія ProVisual Engine в Galaxy S25 FE забезпечує найкращу якість камери серед усіх телефонів серії FE. Вона покращує точність кольорів, різкість і контрастність у режимі реального часу, завдяки чому ваші фотографії, відео та редагування виглядають яскравими, деталізованими та реалістичними.

Надзвичайно детальні, яскраві селфі з фронтальною камерою 12 МП
Galaxy S25 FE оснащений фронтальною камерою на 12 МП, яка знімає детальні та яскраві селфі з роздільною здатністю на 20% вищою, ніж у Galaxy S24 FE, для реалістичних відтінків і більш деталізованих текстур у кожному кадрі.

Чіткі нічні відео, які варті кожної миті
Режим низького рівня шуму зменшує зернистість і підвищує деталізацію, забезпечуючи чіткі та різкі фотографії та відео навіть в умовах слабкого освітлення. Робіть чіткі знімки та відео з мінімальним рівнем шуму, щоб ваші кадри залишалися яскравими та деталізованими незалежно від рівня освітлення.

Батарея, яка дозволяє бути продуктивнішими
Galaxy S25 FE оснащений батареєю ємністю 4 900 мА∙год, що забезпечує надійну роботу протягом усього дня. Завдяки швидкій дротовій зарядці ви можете зарядити пристрій до 65% лише за 30 хвилин, тож ви будете готові до роботи в будь-яку хвилину.

Швидкість, заряджена на максимум. Час для ігор
Оснащений Exynos 2400, флагманським процесором Samsung, Galaxy S25 FE створений для надзвичайно плавного ігрового процесу та швидшої реакції. Завдяки апаратному трасуванню променів для більш реалістичної графіки та на 14% більшій паровій камері для контролю тепла, він втілює в життя візуальні ефекти нового покоління навіть під час інтенсивних подій.

Дисплей з ефектом занурення, що відкриває перед вами безмежний світ
6,7-дюймовий дисплей FHD+ на Galaxy S25 FE забезпечує ефект повного занурення завдяки частоті оновлення до 120 Гц. Завдяки ще меншій рамці та яскравішому екрану з технологією Vision Booster, він забезпечує яскраве та чітке зображення, яке дозволяє вашому контенту виглядати надзвичайно якісно.

Ваш світ, ваші віджети, ваш стиль
Завдяки оновленому інтерфейсу One UI 8.0 ваш телефон адаптується до вас за допомогою персоналізованого інтерфейсу та розумнішого штучного інтелекту, що спрощує виконання повсякденних завдань. Налаштуйте шпалери та віджети відповідно до свого стилю, насолоджуйтеся більш плавною роботою та отримуйте миттєвий доступ до важливої інформації в будь-який час за допомогою нової панелі Now Bar.

Фото, що надихає творити
Photo Assist дозволяє довести ваші знімки до ідеалу завдяки функції Генеративне редагування. Переміщуйте або видаляйте вибрані об'єкти чи скористайтеся функцією Запропонувати видалення, щоб миттєво прибрати небажаних людей на задньому плані – все це з точністю, що забезпечується штучним інтелектом, який доповнює сцену природно та гармонійно.

Звук, який варто зберегти. Шум, який слід видалити
Функція Audio Eraser допомагає видалити фоновий шум із ваших записів, щоб отримати чистий звук високої якості. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в кафе, на шумній вулиці чи на багатолюдному заході, вона фільтрує небажані шуми, завдяки чому ваші записи залишаються чіткими та зрозумілими.

Відео з найцікавішими моментами – без зусиль!
Редагуйте швидше та ефективніше за допомогою функції Автотримінг. Автотримінг виявляє ключові моменти, видаляє довгі паузи та повторювані сцени й виділяє найкращі моменти, створюючи короткі, цікаві відео, якими варто поділитися з родиною та друзями. Просто знімайте свої моменти, а штучний інтелект перетворить їх на досконалі кліпи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 10 |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ємність аккумулятора | 4900 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 16 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Гарантійне обслуговування проводиться мережею наших магазинів |
| Внутрішня пам'ять | 512Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 940 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 МП + 12 МП + 8 МП |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Документація, Інструмент для вилучення Sim-карти, Кабель USB-C/USB-C, Смартфон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy S25 FE |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / eSIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 3.2 ГГц + 2.9 ГГц + 2.6 ГГц + 1.95 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Ціна: 28 888 ₴

